Užijte si příjemnou masáž díky masážní podložce

Lidé v dnešní době mají často potíže s bolestí zad. Je to způsobeno sedavým zaměstnáním a celkově nedostatkem pohybu. Co s tím? Jednou z možností, jak si ulevit, je masáž. Nemusíte kvůli ní nikam chodit. Zkuste masážní podložku.

Masážní podložka

Dopřávat si masáž u maséra je náročné na čas a také se vám to prodraží. Masáž vám však dopřeje i masážní podložka. Jde o přístroj určený pro efektivní shiatsu masáž zad, krku a nohou. Jejím působením i příjemně uvolníte napjaté svaly.

Přístroj si můžete nastavit na masírování celých zad či jejich vrchní či spodní části. Má také samostatnou masáž krku a samostatnou vibrační funkci v sedadle.

Masážní podložka má odnímatelnou pokrývku v oblasti krku a praktický kabelový ovladač. Potěší vás rovněž jeho moderní design a snadná povrchová úprava.

O výrobci masážní podložky

Výrobcem masážní podložky je společnost Medisana. S výrobou zdravotních přístrojů má dlouholeté zkušenosti a je technologicky vyspělá. Její přístroje jsou kreativní a u zákazníků oblíbené. Přináší jim komfort, který hledají.

Jde o jednoho z předních výrobců přístrojů určený pro domácí zdravotní péči. Vyvíjí, vyrábí a prodává různé zdravotnické přístroje, které vám pomohou pečovat o vaše zdraví v pohodlí domova.

Masáž i ve vaně

K dispozici je také masážní podložku do vany. Díky ní si budete moci užívat příjemnou perličkovou lázeň. Je to velmi příjemné a zároveň si uvolníte namáhané svaly a navíc budete stimulovat cirkulaci krve.

Masážní podložka se hodí do všech van, je neklouzavá, příjemná a můžete si vybrat mezi třemi stupni intenzity. Oceníte i dálkové ovládání a zásobník pro vonné oleje. Příjemná vůně podpoří vaší relaxaci.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Užijte si příjemnou masáž díky masážní podložce
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: orbe