Vytvoření PR Článku

Rádi byste si umístili na tento web či na některý jiný svůj PR článek, ale nevíte jak jej vytvořit tak, aby byl efektivní jak pro vyhledávače, tak aby příznivě ovlivnil čtenáře článku? V tom případě pro Vás můžeme vytvořit kvalitní a plně optimalizovaný PR článek, který se bude zobrazovat na předních příčkách vyhledávání a zároveň přemění čtenáře na návštěvníka či zákazníka Vašich stránek.

Do Vašeho PR článku pak můžeme zahrnout nejen zpětné odkazy, které jsou v textu samozřejmostí, ale celý text můžeme obohatit o obrázky nebo video, které text nejen oživí, ale velmi příznivě působí na čtenáře a ovlivňuje jejich další chování.

PR článek, který pro Vás vytvoříme, můžeme také rozmístit na dalších až 88 PR webů, díky čemuž se o Vašich produktech, službách a dalších aktivitách dozví mnohem více lidí. O této službě se můžete dočíst více informací zde.

Cena za vytvoření PR článku je 250 Kč / NS ( Normostrana = 1800 znaků včetně mezer ). V ceně je zahrnuté vytvoření článku, jeho prolinkování, doplnění o obrázky či video a publikace na tomto webu.

V případě zájmu o vytvoření kvalitního a plně optimalizovaného PR článku nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pod tímto textem a do předmětu zprávy uveďte „ Tvorba PR Článku “.

Kontaktní formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vytvoření PR Článku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor:

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...