Tvorba www

Tvorba WWW

  • Vytvoření kvalitní plně optimalizované webové prezentace menšího rozsahu včetně naplnění obsahem ( texty , obrázky, kontakty apod. )

Celková cena se odvíjí od Vašich konkrétních požadavků na grafické zpracování či speciální funkce. Vše tedy záleží na konkrétní dohodě před vytvořením Vaší webové prezentace.

  • Tvorba webových prezentací větších rozsahů včetně naplnění obsahem a plné SEO optimalizace pro umístění na předních příčkách vyhledávání.

Cena je závislá na Vašich konkrétních požadavcích na grafiku a speciální funkce. Pro přesné stanovení částky nás prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře na konci textu.

  • Vytvoříme pro Vás také kvalitní Eshop s originálním designem a plnou SEO optimalizací pro vyhledávače, která umožní Váš okamžitý start na prvních stránkách vyhledávačů. Cena za vytvoření eshopu se odvíjí od Vašich konkrétních požadavků na speciální funkce či jiné speciální požadavky.

  • Pokud nechcete nebo z jakéhokoliv důvodu nemůžete do startu Vašeho online podnikání v podobě  eshopu vložit větší finanční prostředky. Připravili jsme pro Vás možnost využít pronájem eshopu, který poběží na Vaší vlastní doméně, s jejímž výběrem Vám také pomůžeme. Bližší informace naleznete zde.

Kontaktní formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Tvorba www
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor:

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...