Michael Peña – jeden u mnoha známých Holywoodský hereců, který se hlásí k scientologii

Michael Peña – jeden u mnoha známých Holywoodský hereců, který se hlásí k scientologii.

Michael Peña Americký herec, který se hlásí k scientologii

Michael Peña Americký herec, který se hlásí k scientologii

Co nalézejí američtí herci a lidé z mnohal dalších profesí zajímavého na Scientologiei. Čím si Scientologická církev získala po světě tolik přiznivců?

Je členem často kritizované organizace, aniž by se k ní mohlo hlásit a obhajuje její filozofiu.
Je jedným z těch, o kterých se dnes v Americe denně mluví. Může za Donald Trump, který část své prezidentské kampaně postavil právě na přistěhovalecké otázce a mezi veřejností vyvolává nenávistné nálady. Michael Peña (40) je rodilým Američanem, jeho rodiče však do země přišli jako nelegální migranti z Mexika, a jako jeden z mála využívá svého slavného jména, aby ukázal imigranty v jasnějším světle.
Michael Peña - Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Michael Peña - Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

„Je tu problém s přistěhovalci? Jasně, problém s přistěhovalci je v každé zemi, která má peníze … Jsem Američan a žiju si velmi slušně, ale jít dole v Mexiku, kde tolika lidem dobře nežije. Je těžké je obviňovat za to, že se snaží mít lepší život? “ kritizuje Trumpovu politiku.
Peňovi zažívali skromné ​​rodinné poměry, matka pracovala jako asistentka sociálních pracovnice a otec pracoval v továrně na knoflíky, ani latinskoamerické kořeny nezabránili tomu, aby si vybudoval úspěšnou hereckou dráhu a tím více ho pohrdá Trumpovými myšlenkami. „Jednoduše nemůžu uvěřit tomu, že se Trump dostal tak daleko … Připadá mi, jako kdyby si poprvé vzal do ruky tenisovou raketu a teď si myslí, že může porazit Djokovice,“ vyjádřil se Peña.
Hollywoodský herec, který zahrála ve filmech jako Million Dollar Baby, Železné srdce nebo Marťan, se na lidi a i na život snaží dávat s nadhledem a ačkoli o to často nemluví, pomáhá mu v tom hlavně scientologie. Celebritami proslavená církev je součástí života Michale již od roku 2000, kdy se s její pomocí dokázal zbavit závislosti na alkohole. „Nebyl jsem alkoholik, ale pil jsem příliš mnoho,“ zdůraznil.

Zlé jazyky kolem herce tvrdily, že vstoupil do organizace proto, aby jako začínající herec získal „potřebné“ známosti, ale on toto tvrzení to odmítat. Tvrdí, že díky myšlenkám a vzdělávacímu programu, který je v scientologii, se z něho stal nejen lepší člověk, ale i herec. A co si myslí o kritice, která se na scientologii valí ze všech stran? Na to má jasnou odpověď. „Ok, představte si, že ty a já jsem přátelé.“ Kámoši. “ A objeví se o tobě článek v bulvárním tisku nebo v bulvárním pořadu v televizi. Nepřipadá do úvahy, abych o tobě četl nějaký špatný článek. Zvláště, když vím, že je to není pravda. „

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Michael Peña – jeden u mnoha známých Holywoodský hereců, který se hlásí k scientologii
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jim8521