Laura Prepon další z řady amerických herců, kteří se hlásí k Scientologii

Laura Prepon je americká herečka. Laura se narodila ve městě Watchung v New Jersey. Její otec Michael, původem z ruské židovské rodiny, její matka Marjorie má irské, anglické, a německé předky. Laura je nejmladší z pěti sourozenců – má bratra Brada a tři sestry: Danielle, Jocelyn, a Stephanie. Navštěvovala Watchung Hills Regional High School. Studovala na Total Theater Lab v New Yorku, kde se objevila v mnoha divadelních představení.

Laura Prepon scientologie herci a herečky

Laura Prepon scientologie herci a herečky

V 15 letech začala studovat herectví a tanec – balet, jazz a moderní. Věnovala se sportu, např. fotbalu a dalším. Předtím, než se stala herečkou, pracovala jako modelka v Paříži, Miláně, a jinde v Evropě.

Catherine Bell Hollywoodské umělkyně, které se hlásí ke scientologii

Laura Prepon je americké herečka, producentka a spisovatelka, zajímá se o scientologii

Laura Prepon je americké herečka, producentka a spisovatelka, zajímá se o scientologii

Laura bydlí ve Watchung jen pokud natáčení v Los Angeles. Miluje tenisky a vintage oblečení. Její oblíbená kniha je „Hobit“ J.R.R. Tolkiena. Říká se, že její oblíbený herec je Harrison Ford. Vyznačuje se hlubokým a chraplavým hlasem. Časopis Stuff ji v roce 2002 zařadil mezi „102 nejsvůdnějších žen na světě“ a také vlastní motocykl na kterém jezdí. Sama říká, že miluje pocit svobody a že jezdí, aby si odpočinula a vyčistila hlavu. Laura je na ženu poměrně vysoká (178 cm)
Vzhledem k výškového rozdílu mezi ní a Milou Kunis v seriálu „Zlatá sedmdesátá“ (1998), byly často natáčeny v sedě, proto aby se mohly objevit společně v záběru. Jindy, Mila nosila boty na platformě, aby ji přidaly centimetry.

Tom Cruise – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Laura Prepon scientologie herci a herečky

Laura Prepon scientologie herci a herečky

Chodila s hercem Christopherem Mastersonem, bratrem jejího kolegy ze seriálu Zlatá sedmdesátá Dannyho Mastersona.
Je přírodní zrzka. Na černo se obarvila pro roli Alex Vause v „Orange is the new black“ (2013), aby jí více seděl „rockabilly vzhled“. Věří v scientologickou víru.
Současně žije se svým snoubencem Benem Fosterem v New Yorku. V červnu 2017 potvrdila, že je těhotná a čeká holčičku. V září 2017 se stala pracující matkou.
Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Laura Prepon další z řady amerických herců, kteří se hlásí k Scientologii
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jim8521