Kelly Preston – Hollywoodská herečka, která se hlásí ke scientologii

Kelly Preston je americká herečka a modelka která se narodila 13. října 1962 na Havaji, konkrétně ve městě Honolulu. Po rozvodu rodičů žila s otcem. Často se stěhovali, takže nějakou dobu strávili v Iráku nebo Austrálii. Když žila v Austrálii, zaujala modelingového fotografa, který ji později pomáhal, aby se uchytila jako modelka. Po návratu do Států si modelingem přivydělávala na studia dramatického umění na University of Southern California (USC) a později i na University of California (UCLA).

Kelly Preston – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Kelly Preston – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Od roku 1991 manželka Johna Travolty se kterým například spolupracovala na produkci vědeckofantastického filmů Bitevní pole Země. Kelly Preston se účastnila natáčení více než šedesátí filmů a televizních pořadů.  Johna Travolta se proslavit například filmy „Pulp Fiction“ a „Pomáda“, které se často vysílají v na českých televizních kanálech.
Od pol. 80. let se Kellyobjevuje na filmovém plátně nejčastěji ve vedlejších postavách milenek a přítelkyň hlavních hrdinů. Zaujala úlohou ambiciózní reklamní pracovnice Avery Bishopové, s níž se rozejde sportovní agent (Tom Cruise), v úspěšné romantické komedii Jerry Maguire (r. C. Crowe).

Kelly Preston a John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Kelly Preston a John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Zahrála si například ve filmech Rozsudek smrti nebo Co ta holka chce.

Kelly Preston se aktivně zapojila do činnosti mnoha různých charitativních organizací, které mají zaměření od vzdělávání, protidrogovou prevenci a odvykání od závislosti z drog, programy které mají za cíl směrování pozornosti na etiku a morální principy, jejíž úpadek je možné v posledních dvaceti letech pozorovat. V důsledku své charitativní práce získala Kelly řadu ocenění a uznání.  Když se řekne scientologie, většina z nás si vzpomene na známé americké herce jako jsou Tom Cruise, Johna Travolta, Chick Corea, Kelly Preston, Kirstie Alley, Priscilla Presley, Catherine Bell, Jenna Elfman, Sofia Milos, Giovanni Ribisi, Michael Pena, Anne Archer, Erika Christensen či Nancy Cartwright. V americké kulturní sféře je už mnoho umělců, kteří nalezli v Scientologii užitečné informace a postupy jak zajistit osobní cestu k úspěchu v někdy chaotickém světě. Proč i vy nezjistíte co je Scientologie a jak můžete pomocí kurzů, postupů na zlepšení osobní disciplíny a dalších technik, které obsahuje Scientologie zajistit, že váš život půjde více směrem, který jste si vybrali. Scientologie dělá z úspěšných lidí ještě úspěšnější. Dokáže toho opravdu hodně, mnohem více než by jste si mysleli.

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kelly Preston – Hollywoodská herečka, která se hlásí ke scientologii
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jim8521