americká herečka Jenna Elfman se hlásí ke scientologii

Zahraniční média čas od času zveřejní seznam slavných stoupenců Scientologie, o kterých to mnozí lidé vůbec nevěděli, že jsou členy sScientologické církve.

Americká herečka Jenna Elfman je příznivce Scientologické církve

Americká herečka Jenna Elfman je příznivce Scientologické církve

Mezi stoupence Scientologie patří i americká herečka Jenna Elfman, kterou můžete znát například z filmu „Rabín, kněz a krásná blondýna“, který natočil režisér Stuart Blumberg v roce 2000 a ve kterém se Jennou Elfman hrál hlavní role Ben Stiller a Edward Norton. Děj filmu rozehrává příběh Jaka Schrama a Briana Kilkennyho Finna, kteří jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz. Zajímavostí je že ve filmu hrál jednu z postav i světoznámý filmový režisér českého původu Miloš Forman.

Jenna Elfman – Hollywoodské filmové hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Jenna Elfman – Hollywoodské filmové hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Když se řekne scientologie, většina z nás si vzpomene na známé americké herce jako jsou Tom Cruise, Johna Travolta, Chick Corea, Kelly Preston, Kirstie Alley, Priscilla Presley, Catherine Bell, Jenna Elfman, Sofia MilosGiovanni Ribisi, Michael Pena, Anne Archer, Erika Christensen či Nancy Cartwright.

Jenna Elfman - američtí herci a herečky co se hlásí k Scientologii

Jenna Elfman - američtí herci a herečky co se hlásí k Scientologii

Řadu z těchto herců znáte z filmů, které se vysílaly v televizi nebo jste byli na některém z filmů ve kterých hráli v kině. Jen nevíte, že se o scientologii zajímají, studují scientologické kurzy a aktivně se účastní na kampaních Scientologické církve ke zlepšení společnosti. Příznivci Scientologické církve považují scientologii za učení, které jim pomáhá nalézt odpovědi na otázky každodenního života a zároveň jim umožňuje maximálně využít jejich skrytého potenciálu.

Scientologická církev se během posledních deseti let pod vedením Davida Miscavige rozrostla po celém světě na dvojnásobný počet dianetických a scientologických organizaci, misí a polních skupin. Před zhruba deseti lety také započal projekt vylepšování, rozšiřování, projektování a renovace stávajících budov vlastněných Scientologickou církví.

Jenna a její manžel Bodhi vystupují v seriálu “A Beautiful Spell”, který je ke shlédnutí na iTunes, kde ho můžete vidět i vy. Jenna Elfman a její manžel Bodhi Elfman vytvořili řadu podcastů, které si můžete stáhnout, ve kterých diskutují manželství, život, co jim v životě vadí, ne vždy v tomto pořadí.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - americká herečka Jenna Elfman se hlásí ke scientologii
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jim8521