Rychlejší finanční analýza nejen pro finanční poradce

Každý, kdo pracuje jako finanční či pojišťovací poradce, hypoteční makléř, investiční zprostředkovatel atd. určitě ví, kolik času mu zabere finanční analýza, kontrola smluv, komunikace s klienty apod. Pokud se i vy v těchto oborech pohybujete, jistě uvítáte možnost ušetřit až 75% času i nákladů při administrativních činnostech.

Snadná správa pojistných smluv na jednom místě

Každý, kdo pracuje v některém z výše uvedených oborů, jistě rád ušetří čas, který mu zabere porovnání smluv klientů s aktuální nabídkou na trhu, finanční analýza, správa pojistných smluv apod. Řešení problému s nedostatkem času je přitom velmi jednoduché a přinese Vám nejen velkou úsporu času při administrativních činnostech, ale také úsporu Vašich nákladů. Stačí Vám k tomu využít jedinečný a propracovaný online software MIA, mezi jehož přednosti patří nejen rychlá a snadná správa pojištění.

Sledujte provize, smlouvy a ušetřete díky software MIA

Pomocí unikátního software MIA můžete snadno sledovat na jednom místě nejen, jak je na tom platnost pojistných smluv, provádět analýzy jednotlivých produktů na našem trhu, sledovat všechny smlouvy z počítače či mobilního zařízení připojeného k internetu, ale také sledovat veškeré Vaše provize.

Software MIA umožňuje přístup také Vašim klientům, kteří mohou stejně jako vy nahlédnout na to, jaké smlouvy mají aktuálně uzavřeny, v jakém stádiu je jejich pojistná událost, jestli po uzavření nového pojištění u předchozích smluv již proběhla výpověď pojistné smlouvy apod.

Veškeré informace o tom, jak konkrétně Vám může software MIA pomoci ušetřit čas i náklady, naleznete na webových stránkách www.mia-system.cz nebo www.brokeroffice.cz. Na těchto stránkách naleznete nejen veškeré potřebné informace, ale také se zde můžete rovnou zapojit do spolupráce a zařadit se tak mezi více než 300 obchodních partnerů, kteří díky tomuto unikátnímu online software šetří svůj čas i peníze a pomáhají svým klientům lépe a rychleji vyřídit veškeré jejich potřeby.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Rychlejší finanční analýza nejen pro finanční poradce
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...