I na pojištění majetku a domácnosti se dá ušetřit

Pojištění majetku, domácnosti a nemovitosti patří sice k méně nákladným typům pojištění, se kterými se na našem trhu můžete setkat, i přesto se zde vzhledem k rozdílům nabídek od jednotlivých pojišťoven dají Vaše těžce vydělané peníze ušetřit. Zda je i ve vašem pojištění domácnosti prostor pro úspory Vám pomůže odhalit srovnání pojištění majetku, domácnosti nebo nemovitostí.

Výhody srovnání pojištění majetku

Srovnání pojištění majetku Vám pomůže nejen zjistit, zda na Vaší aktuální pojistné smlouvě není prostor pro získání úspor, ale také Vám ukáže, zda je Vaše pojistné krytí dostatečné nebo zda i zde můžete za stejnou či za nižší cenu získat lepší pojistné podmínky.

Srovnání pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti lze využít pro rodinné domy, bytové domy a jednotky, rekreační domy, budovy patřící k hlavní budově, jako jsou skleníky, garáže apod. i pro rozestavěné stavby. I v pojištění nemovitosti se však v nabídkách jednotlivých pojišťoven dají najít rozdíly v cenách pojistného i rozsahu pojištění. S odhalením těchto rozdílů Vám pomůže srovnání pojištění nemovitosti, díky kterému si pak snadno vyberete pojištění nemovitosti, které Vám poskytne nejvíce výhod.

Srovnání pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti Vám zajistí pomoc, pokud na pojištěných věcech vznikne škoda například v důsledku živelné škody, odcizení, vandalismu, ale i pokud se Vám podaří vytopit sousedy vodou z akvária apod. I v tomto pojištění se však v jednotlivých nabídkách pojišťoven objevují rozdíly, které pro Vás mohou znamenat finanční úspory, které můžete snadno odhalit díky srovnání pojištění domácnosti, které si stejně jako předchozí srovnání pojištění můžete nechat provést, pokud navštívíte webové stránky www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - I na pojištění majetku a domácnosti se dá ušetřit
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...