Paletové vozíky.wz.cz – prověřený paletový vozík z našeho eshopu.

Dejme si jednu otázku. Jsem začínající podnikatel a vlastním menší sklad, kde se neustále naváží a také expeduje zboží. Jak vyřeším manipulaci s materiálem po mém skladu? Na tuto otázku Vám v tomto článku dáme hned několik odpovědí. Základním a také nepostradatelným pomocníkem v této činnosti je tak zvaný paletový vozík. Paletové vozíky jsou ideálním řešením pro veškerou manipulaci se zbožím, které je umístěno na paletách. Existuje hned několik druhů paletových vozíků, které se běžně používají v každodenní praxi. Nejpoužívanější variantou jsou tzv. standardní paletové vozíky. Tyto stroje sou vymezeny svými parametry naprosto jasně. Délka vidlic je většinou 1,2 metru a vnější rozteč okolo padesáti centimetrů. Vše musí být dimenzováno na euro paletu. Tyto vozíky jsou vyráběny v nosnostech od dvou do třech tun nosnosti. Náš internetový obchod Vám tyto paletové vozíky nabízí hned v několika variantách a za velmi příjemně a atraktivní cenové relace.
Rozšířenou variantou paletových vozíků jsou tak zvané speciální vozíky. Dodávány jsou hned v několika délkách nosných vidlic a také v různých šířkách. Paletový vozík je možné dodat v délce vidlic až dvou metrů, nebo naopak ve zkrácené verzi s osmdesáti centimetrovými vidlicemi. Důležitou součástí každého stroje je osazení pojezdových a řídících koleček. Náš propracovaný internetový obchod nabízí hned několik variant osazení. Nejpoužívanější variantou jsou tak zvaná polyuretanová kolečka – vyznačují se vysokou odolností a nízkým valivým odporem. Pokud je podklad nerovný a hrbolatý, doporučujeme osadit paletový vozík gumovými kolečky.
V naší široké nabídce je možné zakoupit i tak zvané vysokozdvižné vozíky s manuálním pohonem. Takový vysokozdvižný vozík je pak velmi příjemnou a levnou variantou pro stohování palet do výšky. Nabízíme širokou škálu různých provedení. Počínaje od vysokozdvižných vozíků se zdvihem do jednoho metru, až po vozíky disponujícími zdvihem až tři metry. Vždy je potřeba proměřit možnosti skladových prostor vzhledem k parametrům vyhlédnutého stroje. Se vším tímto Vám ochotně poradí naši zkušení a odborně vyškolení prodejci. Nedílnou součástí jsou také tak zvané rudlíky. Rudlík, odborně řečeno rudl, je šikovný pomocník při přepravě materiálu s nízkou hmotností. Nejoblíbenější variantou jsou rudle s nosností do 250 kilogramů. Doufáme, že Vám tento krátký článek pomohl alespoň z části při výběru manipulační techniky pro Váš sklad, nebo dílnu. Navštivte náš internetový obchod a pohodlně nakupte ten správný stroj. Přejeme šťastnou ruku při nákupu. Tým Paletové vozíky.wz.cz.
Paletový vozík – Paletové vozíky.wz.cz

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Paletové vozíky.wz.cz – prověřený paletový vozík z našeho eshopu.
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: makarek007