Paletové vozíky.com – levný paletový vozík a vysokozdvižné vozíky.

Paletový vozík je nepostradatelnou součástí každého skladu. Tyto stroje jsou konstruovány pro převážení a manipulaci s paletami, na kterých je naložen náklad. Většinou se jedná o standardní paletové vozíky, které jsou vyrobeny pro převoz břemen do nosnosti 2000 kilogramů. Tyto vozíky v základním provedení se dodávají v provedení tzv. tandemovém – to znamená, že kola vidlic jsou dvojitá. Je možné dodat také paletový vozík v singlovém provedení. Tyto vozíky jsou však určeny zejména pro rovné a kvalitní lité podlahy bez přechodů a prahů. Oba uvedené paletové vozíky je možné zakoupit v našem internetovém obchodu, který je přímo specializován na dodávání těchto strojů.
Paletové vozíky se vyrábí a dodávají také v různých jiných modifikacích. Je možné vyrobit paletový vozík s prodlouženými vidlicemi, nebo naopak s vidlicemi krátkými až do délky 800 milimetrů. Důležité při nákupu těchto vozíků je zejména zmapování prostoru, kde se bude vybraný paletový vozík pohybovat. Na základě těchto zjištění je možné osadit vozík různými druhy koleček – základním a také nejvíce používanou variantou jsou kolečka polyuretanová. Tato kolečka jsou vyjímečná svou odolností a také svou univerzálností. Dále je možné paletový vozík osadit kolečky gumovými s hliníkovým středem – tato varianta je doporučována pro nerovné a hrbolaté povrchy. Tímto bychom uzavřeli oblast nízkozdvižných paletový vozíků. Vše je možné zakoupit v našem internetovém obchodu. V naší nabídce naleznete taky tak zvané vysokozdvižné paletové vozíky. Tyto stroje, většinou v manuálním provedení, dodáváme také v různých provedeních a variantách. Vysokozdvižný vozík v ručním provedení, který je určený pro převoz klasických palet, je levnou a zároveň užitečnou variantou skladové a manipulační techniky. Důležité je zaměřit se na několik základních parametrů těchto vysokozdvižných vozíků. Nosné vidlice v základním provedení mají vždy délku 1150 milimetrů a vnější rozteč 550 milimetrů. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou ideální pro menší sklady a občasnou nakládku a vykládku.
Dalším neméně důležitým aspektem je stavební výška vysokozdvižného vozíku a také samotná výška zdvihu. Výšky zdvihu jsou odstupňované od jednoho metru až do výšky třech metrů. Vysokozdvižné vozíky dodáváme v nosnostech od jedné do jedné a půl tuny. Vše zakoupíte pohodlně na našich stránkách. Tímto bychom uzavřeli oblast vysokozdvižných vozíků. V naší nabídce dále naleznete také tak zvané rudly, nebo lidově řečeno rudlíky. Rudl je jeden ze základních a nejpoužívanějších strojů pro přepravu a manipulaci s náklady do nosnosti 250 kilogramů. Jejich skladnost a nízká provozní hmotnost z nich činí doslova nepostradatelného pomocníka při manipulaci s materiálem. Závěrem Vás zveme na naše internetové stránky, kde naleznete vše potřebné pro Váš sklad a skladové hospodářství. Přejeme příjemné nakupování. Tým Paletové vozíky.com .
Paletový vozík z portálu Paletové vozíky.com

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Paletové vozíky.com – levný paletový vozík a vysokozdvižné vozíky.
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: makarek007