Penzion Integrity Brno

Chtěla bych Vám představit náš penzion Brno Integrity. Je to penzion přímo v centru Brna vedle Brněnského výstaviště, ale nebojte se. Dopravou a vandaly tu rušeni nebudete, protože budova je v klidné zástavbě z přelomu 19. a 20. století.

Nabízíme: jedno až dvoulůžkové pokoje, dvoupokojový apartmán ale také dva sály ve vinném sklepení.

Pokoje jsou vkusně a decentně zařízené, jejich součástí je mimo televize, minibaru, možnosti připojení na WiFi, postelí, nočních stolků a skříní také záchod a sprcha.

Dvoupokojový apartmán má dohromady 5 lůžek s možnou přistýlkou. Oba pokoje mají samostatný, uzamykatelný vstup. Nabízíme je i jednotlivě. Apartmán má svou vlastní koupelnu a WC přístupné z předsíňky. Jeden z pokojů je orientován do zahrady.

V penzionu se snažíme zdůrazňovat, aby návštěvníci zachovávali klid, takže vás ráno nebude budit křik a rámus. Je na vás, jak dlouho si pospíte. Pokud ale chcete stihnout snídani ve formě švédských stolů, budete se muset do devíti hodin dostat do jídelny.

Pro pořádání společenských akcí nabízíme malý a velký sál. Velký sál má kapacitu 80 osob při divadelní úpravě a 60 osob při stolové úpravě. Součástí sálu je bar bez obsluhy. Malý sál má kapacitu 45 osob při divadelní úpravě a 35 osob při stolové úpravě. Sály mají své vlastní zázemí (šatnu a WC). K dispozici pro oba sály je WiFi a veškerá audiovizuální technika: ozvučení, dataprojektor a promítací plátno, flipchart,…

Prostory penzionu nejsou uzpůsobené pro pejsky a všechny místnosti jsou nekuřácké. Když k nám zavítáte v teplých měsících, je možné využít venkovní posezení na terase, kde můžete povídat s přáteli, číst nebo meditovat.

Pokud jsem někoho z lidí, kteří shánějí levné ubytování Brno, touto nabídkou zaujala, určitě nás neváhejte informovat.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Penzion Integrity Brno
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: penint