Očekávané deprese a krize středního věku bývají zažehnána díky koučingu Moje síla

Zmizelá pracovní energie, vidina ztráty libida a mužství, krize středního věku, stres. To jsou obrazy, kterými se zaobírá mnohý muž. Kde se nachází lidský úděl? Jakým stylem se dá ovládnout stres, deprese, negativní pocity, úzkostné stavy, představy, že jsme v koncích a nic nedává smysl? Rozvojový projekt Moje síla se orientuje na ty chlapy, již se nemůžou najít, mají potíže s vlastní realizací, zabývají se duchovnem. Program je orientován také na muže, již dychtí po skvělé kondičce, chtějí mít naplněnou životní energii a jasné myšlení.

S chutí oslovíme i ty z vás, kdo chce být originální, či nenachází nový životní styl, přejí si něco víc, než co do této doby znali. Profesionální koučing dává pomocnou ruku mužům nacházejícím se na životních křižovatkách, případně poradí těm, kdo touží přeměnit svůj osobní styl. Zároveň je nám blízká i spiritualita, proto se trénink projektu orientuje jak na výtečnou duševní obrodu, tak rovněž na fyzický vývoj. Tyto úkoly splňují programy projektu.

Odborný koučing Ročního programu se zaměřuje na Sílu Těla a Sílu Mysli, je určen pro vytrvalce. Odborný koučing programu Chci změnu pracuje především se Silou Srdce. Profesionální koučing Cest poznání a růstu Síly je pořádán při Pobytových programech za hranicemi Česka. Fyzické aktivity jako thajský box, běhání či free diving jsou doplňovány lekcemi duševního vývoje, sebepoznání a práce s emocemi. Zájemci o Průběžný program mohou naskočit kdykoliv během celého roku, Průběžný program je organizován v Praze. Odpočinek a relaxace vhodně vyvažují fyzickou aktivitu. Zrovna fyziologická podstata tréninku mozku je nedílnou součástí Průběžného programu, koučing je opřen o Sílu Myšlenky. Individuální program je připraven každému dle jeho přání tak, aby se rozhýbal, duševně se uvolnil, dostal se z tísně, objevil pocit štěstí a harmonie.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Očekávané deprese a krize středního věku bývají zažehnána díky koučingu Moje síla
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR