Alla Beauty & Relax

Slovo kosmetika je odvozeno od řeckého slova kosmeo, což znamená zdobím, krášlím. Základním smyslem kosmetiky je tedy krása. Snaha o to, být krásná, je stará tisíce let. Postupem času se techniky zkrášlování vylepšovaly, přičemž velký důraz je kladen na udržování zdravé pleti, jakožto základu dlouhotrvající krásy. Je to obor, který vyžaduje odbornou péči a na tu je zde Alla Beauty & Relax.

Alla Beauty & Relax si zakládá na profesionálním individuálním přístupu se špičkovými nadstandardními službami v takřka rodinném prostředí. Salon krásy Alla Beauty se nachází v centru Liberce. Mezi služby, jež Alla Beauty & Relax nabízí, jde o kosmetické služby, líčení, vizážistiku, masáže, pedikúru, poradenství, prodej kosmetiky a také rekvalifikační kurzy na kosmetičku. Alla Beauty & Relax pracuje výhradně s německou kosmetikou Chris Farrell, jehož produkty jsou založeny na holistických poznatcích a zdůraznění významu provázanosti tělesného založení. Tyto kosmetické produkty jsou naprosto přirozené pro lidské tělo a nepředstavují pro něj žádnou zátěž. Díky tomu zůstane pleť krásná a nepoškozená. Alla Beauty se zaměřuje na zážitkovou kosmetiku, kde výsledkem nemá být pouze efekt na pleť, ale i samotný proces. Mezi konkrétní kosmetické služby patří ošetření mastné pleti, ošetření aknózní pleti, ošetření smíšené pleti, ošetření suché pleti, ošetření normální, dehydratované pleti, ošetření mimických vrásek, ošetření popraskaných žilek, ošetření pigmentových skvrn, ošetření zralé pleti nebo trvalá na řasy. Mezi další služby patří líčení. K modelaci, korekci obličeje pomocí make-upu jsou užívány opět produkty Chris Farrell a Arabesque.

Pro ty z vás, které přitahuje aplikace kosmetických služeb je tu rekvalifikační kurz Kosmetička. Ten obsahuje jak teoretickou, tak praktickou část, zaměřenou na zvládnutí celého kosmetického ošetření a poradenství v tomto oboru. Velký důraz je kladen především na praxi. Alla Beauty & Relax, luxusní krása s přírodními prvky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Alla Beauty & Relax
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky