Nebojte se zažít tandemový seskok padákem

Hledáte nové výzvy? Pro vás je tandemový seskok padákem skutečnou výzvou. Adrenalinový tandemový seskok padákem spadá mezi mužné výzvy, na niž určitě už nikdy nezapomenete. Pokud se vám tandemový seskok padákem zamlouvá, zužitkujte nabídky profesionálů, jelikož veškerý tandemový seskok padákem musí splňovat bezpečnostní kritéria. Neabsolvujeme nebezpečné akce pouze kvůli dobrodružství.

Poznat svět z ptačí perspektivy vám umožní tandemový seskok padákem

Na stránkách Tandem2.cz se dá objednat tandemový seskok padákem už za 3100 korun. Ale i vaši kamarádi by mohli dostat neotřepaný dárek k narozeninám, případně k Vánocům – tandemový seskok padákem. Pro skupinu nebo jednotlivce je na webových stránkách k dostání jakýkoliv tandemový seskok padákem. Díky videozáznamu a fotkám, pořízeným během seskoku, si uchováte vzpomínku po celý život. Jsou organizovány seskoky ve skupinách, i tak se dá ušetřit.

Může se tandemový seskok padákem provozovat na několika místech v Česku?

Tyto akce se pořádají po celé České republice, lokalita pro tandemový seskok padákem už závisí na vás. Kunovice, Kolín, Most, popřípadě Brno, Příbram – místa, kde se aktuálně skáče, konkrétně na jejich letištích. Na webu najdete přesnou polohu díky GPS souřadnicím. Se svým společníkem, partnerkou, s oblíbenými spolupracovníky, příbuznými nebo přáteli si můžete jednoduše ozkoušet adrenalinový tandemový seskok padákem. V Brně jsou dokonce 2 letiště, na kterých se organizuje tandemový seskok padákem.

Chcete-li si zkusit volný pád, můžete si pod dozorem dvou instruktorů zkusit létat ze 4000 metrů – Assistant Free Fall. Pro tento kurz je nutné lékařské osvědčení od leteckého lékaře. Avizovaný kurz volného pádu je za 36 tisíc korun.

Pokud vás tandemový seskok padákem zaujal natolik, že byste mu rádi obětovali více, pak využijte lekce pro individuální seskok, IAFF, AFF, anebo také satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nebojte se zažít tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR