Chovné stanice oplývají mladými a krásnými štěňaty

Postrádáte ve své domácnosti společníka ze zvířecí říše? Uvažujete-li na psíkem s průkazem původu, s jakým byste se chtěli účastnit výstav psů, dobře uděláte, pokud se soustředíte na některou ze specializovaných chovatelských stanic. Pouze takové štěně bude zárukou, že pochází z prověřeného rodu. Některé chovné stanice oznamují chystané vrhy, proto se pro nového pejska můžete rozhodnout včas a zarezervovat si ho.

Byl by libo pes bullmastif, buldoček, či pejsek mops?

Která psí plemena jsou u lidí maximálně populární? Jsme schopni stoprocentně dosvědčit, že mezi nejoblíbenější psy řadíme bullmastif štěňata, populární mops štěňata, či francouzský buldoček štěňata. Od prvopočátku vzniku rasy byl bullmastif vychováván k hlídání, který potřebuje pevnou ruku. Jestliže jej řádně vycvičíte, odměnou vám budou jeho perfektní oddanost a absolutní ochranitelský pud. Francouzský buldoček a mops jsou plemena menší velikosti, která mají bujarou, společenskou a kamarádskou charakteristiku. I přes jejich zarputilost je můžete snadno vycvičit. Nyní už vše závisí jen našem rozhodnutí, zda zvítězí francouzský buldoček, mops nebo bullmastif, štěňata každé z vyjmenovaných ras jsou slaďoučká.

Kupte si mops štěňata a francouzský buldoček štěňata z chovné stanice Madbull Farm

Jestli dychtíte po štěňátku s rodokmenem, radíme vám oslovit chovnou stanici Madbull Farm, jež byla založena roku 1992 a psi z této stanice si doposud přivážejí medaile z výstav u nás i ve světě. K odběru jsou aktuálně francouzský buldoček štěňata, štěňata jsou na světě už pár týdnů. Kontaktujte proto chovnou stanici Madbull Farm a ověřte si pravidla prodeje a převzetí štěněte.

Na nové páníčky se v dnešních dnech těší i mops štěňata, jež jsou velice půvabná. Výše uvedená plemena patří do každé domácnosti, na tu se rychle adaptují, a to i na všechny členy včetně dětí. Mopsy z chovné stanice Madbull Farm naleznete na seznamu světových šampionů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Chovné stanice oplývají mladými a krásnými štěňaty
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR