1. Československá sociální síť je tady

Česká republika a Slovensko se konečně dočkali své první sociální sítě Comlink Beta, která byla spuštěna v průběhu včerejšího dne a postupně se rozrůstá. Nově se tak můžete zapojit do rozrůstající se komunity nebo si vytvořit svou vlastní.

Československá sociální síť s celou řadou funkcí

Přesto, že je Československá sociální síť Comlink Beta ještě v plenkách nabídne vám celou řadu funkcí, na které jste zvyklí z jiných sociálních sítí. Stejně jako na jiných sociálních sítích zde můžete navazovat nová přátelství, sdílet s přáteli své statusy, fotografie, videa nebo odkazy.

Nechybí zde samozřejmě ani možnost označení všech příspěvků zda se vám líbí či nikoliv, psaní zpráv nebo přidávání komentářů k příspěvkům. Můžete si také založit své vlastní skupiny a budovat tak své vlastní komunity s osobami, které mají s vámi společné zájmy nebo vytvářet události na které pozvete své přátele či celou Vaší skupinu. Nově vzniklá Československá sociální síť Comlink Beta, se tak rozhodně nemá za co stydět a každý si zde určitě přijde na své, jak při využívání jednotlivých funkcí tak při navazování nových přátelství.

Československá sociální síť bez otravných reklam

Československá sociální síť Comlink Beta, která je každému k dispozici zcela zdarma Vás kromě celé řady funkcí překvapí také tím, že se na ní v současné chvíli neobjevují všudypřítomné a otravné reklamy. Po přívalech nejrůznějších typů reklam, které na nás všude číhají je tak Comlink Beta velmi příjemnou změnou, kterou rozhodně stojí zato vyzkoušet.

Registrace do této sociální sítě je samozřejmě zcela zdarma s možností propojit svůj nový profil také s Facebookem a sdílet tak své příspěvky ze sociální sítě Comlink Beta také přímo na Facebooku. Za zkoušku nic nedáte a i Vám může tato sociální síť vyhovovat. O své poznatky z této rozrůstající se sociální sítě se pak můžete podělit např. komentářem pod tímto článkem. Registraci na 1. Československou sociální síť pak můžete provést zde.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - 1. Československá sociální síť je tady
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...