Prodej karavanů, bazar karavanů, servis karavanů – Pronto Camper

Navštivte naše internetové stránky a vyberte si svůj obytný vůz online. Široká nabídka karavanů přímo na našich stránkách. Zabýváme se již dlouholetě prodejem karavanů, servisem obytných automobilů, bazarem obytných vozů a také možností zapůjčení karavanu.

Prodáváme karavany předních světových značek, která Vám zajistí pohodlné cestování, bohatou výbavu karavanu i skvělý poprodejní servis. Můžete nás také navštívit v naší kamenné prodejně a vybrat si svůj karavan přímo na místě. Jsme v oblasti karavanů specialisté a rádi Vám s výběrem konkrétního obytného vozu pomůžeme. Na prodej obytných vozů je tady Pronto Camper, navštivte nás a vyberte si svůj vlastní nový karavan.

Potřebujete servis karavanů? Pronto Camper poskytuje servis obytných automobilů na vysoké úrovni. Zajistíme veškeré náhradní díly pro Váš obytný vůz, laserovou geometrii, opravy i diagnostiku karavanu. Jsme schopni řešit také záruční servisní prohlídky Vašeho karavanu. Pro Váš karavan zajistíme měření emisí i STK. Zároveň disponujeme linkou na měření tlumičů obytných automobilů a to včetně brzdových válců karavanů.

Potřebujete prodat svůj obytný vůz? Pak Vám můžeme nabídnout také služby našeho bazaru karavanů.

Pronto Camper, specialista na prodej karavanů a obytných vozů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Prodej karavanů, bazar karavanů, servis karavanů – Pronto Camper
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Prontocamper