Nové Scientologické budovy ve Spojených státech Amerických

Scientologická církev v posledních patnácti letech po celém světě mohutně expandovala a nové Scientologické budovy ve kterých Sídlí organizace Scientologické církve přibývají jako houby po dešti.

Budova Scientologické církve v Orange County v USA exterier

Budova Scientologické církve v Orange County v USA exterier

Scientologická církev Santa Ana

Nový domov Scientologické církve, umístěn v 505 North

Sycamore Street, dříve sloužil jako Centrum hereckého umění Santa Ana. Tato 14.630m2 budova byla původně postavena v roce 1931.
Zůstává jedním z Orange County nejlepších vzorů Art deco architektury a je uvedena v městských, státních a národních seznamech historických míst. Scientologická církev Santa Ana – Orange County California, Spojené Státy Americké. Scientologická církev budovu věrně zrekonstruovala a zachovala konstrukci, včetně ikonické fasády ukotvené pomocí šesti-podlažní centrální věže. Scientologická
církev dále budově navrátila ozdobné interiéry k jejím původním krásám, od alabastrových lustrů a ručně malovaných stropů, po vyřezávané mahagonové schodiště. Památeční taneční sál ve třetím patře znovu stojí jako místo pro shromáždění místní veřejnosti a komunit. Sál také slouží jako hlavní kaple a auditorium pro
farníky a lidi všech vyznání v Orange County.

Mezi těmi, kteří novou Církev Orange County přivítali, byly členka Anaheimské městské rady Lorri Galloway; Starosta Garden Grove William Dalton; Ředitelka rady pro historickou prezervaci, paní Maxime Schmidl; Ředitelka Orange County projektu Víra v mládež pod programem komunitních služeb; paní Lourdes Gutierrez; a Člen Orange County rady inter-náboženské sítě, Mike Penn.

Budova Scientologické církve, na Floridě v městě Clear Water kde se dodává služba Super Power

Budova Scientologické církve, na Floridě v městě Clear Water kde se dodává služba Super Power

Budova pro Super Power – Florida, Clear Water

Rozlehlá budova ve které se dodává služba Super Power – pokročilý výcvik ke zvýšení lidských schopností. Služba Superpower obnovuje 57 vjemů které duchovní bytost může vnímat. Mezi tyto vjemy patří například i Emocionální stav skupiny, Vědomí si druhých, Gravitace, Rovnováha, Sluch, Osobní pozice na emoční škále, Emocionální stav druhých organismů, Magnetický kompas, Úroveň vědomí, Vjem, že máte vjem, Vědomí si ne-vědomí. Nejedná se o vjemy těla, ale o vjemy které bytost může vnímat přímo i bez těla a které jsou často zastřené a je třeba je obnovit.
Celé základní principy a praktiky scientologického náboženství jsou přivedeny k životu ve třech rozměrech.

Celé základní principy a praktiky scientologického náboženství jsou přivedeny k životu ve třech rozměrech.

Pokud by lidé vnímali emocionální stav druhých organismů, asi ihned by přestali znečišťovat životní prostředí. Těžko někdo zabloudí,když si je vědom kde je sever. Pokud někdo ohluchnul a něco v sluchovém aparátu ucha nefunguje tak je stále ještě možné vnímat zvuky přímo jako bytost. To samé se týká zraku.
Budova je architektonickým a technickým triumfem, který představuje růst scientologie a schopnosti této skupiny pomoci lidem zvýšit jejich schopnosti. Všechno bylo zahájeno budováním Ideálních organizací, které jsou nyní na všech pěti kontinentech. Dalším byl obnovení základů Scientologie a souvisejícího Zlatého věku poznání a nakonec Zlatý věk technologie II.
Technické objevy, které dříve nebyly možné, jsou nyní realitou – Super Power a Rundown Obnova příčiny a také stavba této nádherné budovy. Je ideální organizací všech ideálních organizací.
Zde můžete plně pochopit vizi zakladatele Scientologie, pana L. Ron Hubbarda, pro lepší svět zajištěný obrovskými úspěchy samotné technologie.

Otevření rekonstruované historické budovy Scientologické církve na Novém Zélandu v městě Aucklad

nákladně rekonstruovaná historická budova Scientologické církve na Novém Zélandu v městě Aucklad

nákladně rekonstruovaná historická budova Scientologické církve na Novém Zélandu v městě Aucklad

Slavnostní otevření rekonstruované historické budovy Scientologické církve na Novém Zélandu v městě Aucklad proběhlo za účasti stovek Scientologů z Nového Zélandu i dalších zemí.

Historická budova ve které nyní Scientologická církev sídlí byla postavena z červených cihel a na její fasádě je možné vidět množství umělecky zpracovaných kamenných ozdobných prvků.

Ozdobné kamenné prvky na fasádě byly vyrobeny v továrně Oamaru a v průběhu rekonstrukce, byla vanaložena péče na jejich pečlivou opravu, stejna jako na opravy podlah, dveří a dalších prvků, které jsou v budově přítomny. Budovy byla mnoho let opuštěná než jí zakoupila pro svojí činnost scientologická církev.

Slavnostní otevření rekonstruované historické budovy Scientologické církve na Novém Zélandu v městě Aucklad dne 21. ledna 2017

Historická budova která dříve složila jako škola pro postavená v roce 1844 a dále stavěbně rozšířený v letech 1927 je důležitým památkovým objektem v městě Auckladn. Z místě je vyhlídka na město Aucklad a přístav Waitemata. Rekonstrukci historické budovy Scientologická cívkev prováděla ve spolupráci s místními architekty a restaurátory.

Slavnostní otevření rekonstruované budovy Scientologické církve na Novém Zélandu v městě Aucklad dne 21. ledna 2017

Auckland je největší město Nového Zélandu s 1 618 000 obyvateli. Nachází se na Severním ostrově mezi Manakau Harbour a zálivem Hauraki. Město samotné se rozkládá na mnoha z vyhaslých sopek, které zřetelně vyčnívají z reliéfu země.

Nová budova Scientologické církve v Italském Miláně

Nová budova Scientologické církve v Italském Miláně

Nová budova Scientologické církve v Italském Miláně

Na severu Itálie v městě Milán otevřena nová budova Ideální Scientologické organizace která je v současnosti vůbec největší budovou Scientologické církve na světě. Budova má obří rozměry a je naprosto majestátní. Něco takového tu ještě nebylo. Scientologická církev tuto budovu dlouze a důkladně rekonstruovala, aby byla vybavena moderní technikou, nábytkem a prostory umožňovali efektivní fungování organizace ideální Scientolgické církve.

Slavnostní otevření nové budovy Scientologické církve Miláno v Itálii

Slavnostní otevření nové budovy Scientologické církve Miláno v Itálii

Budova která je na adrese Viale Fulvio Testi 327, 20162 Milano, Italia bude od jejího slavnostního otevření, které proběhlo 31. října 2015 sloužit pro farníky scientologické církve, jejich vzdělávací a humanitární programy, které zahrnují programy protidrogové prevence, programy pro zvyšování lidských schopností, programy pro zlepšení schopnosti studovat a mnoho dalších.

Nové budovy Scientologické církve v New Yorku v USA, organizace Harlem

Nové budovy Scientologické církve v New Yorku v USA, organizace Harlem

Nové budovy Scientologické církve v New Yorku v USA, organizace Harlem

V neděli 31. července 2016 Scientologická církev otevřela novou ideální budovu Scientologické církve a komunitní centrum na slavné 125. ulici na New Yorském Manhattanu. Byla to příležitost oslavit vše v duchu Harlemu, který proniká kulturní krajinou amerických dějin. Na události bylo možné slyšet živou hudbu v několika hudebních stylech jako jazz, Afro-latinské tance, beatbox a hip-hop. Události slavnostního otevření se účastnili hosté a činitelé z politické, kulturní a duchovní scény Harlemu a města New York.

Nová budova Scientologické církve a Komunitní centrum New York, Manhattan, Harlem

Nová budova Scientologické církve a Komunitní centrum bylo otevřeno za ceremonie, která proběhla v nadšení, pro které je Harlem proslulý.

„Jsme tu, abychom oslavili život pulzující Harlem, který je také tep lidstva,“ řekl David Miscavige ve svém inauguračním projevu. „A vše, co musíte udělat, je přitisknout své ucho k zemi, a slyšet ozvěnu, znovu a znovu: Harlem. Harlem. Harlem. Načež, by se měl někdo ptát, co se stalo? „Můžeme pravdivě říci:. Harlem byl znovuzrozen“

Scientologie v Maďarsku, Scientologická církev Budapešť

Ideální organizace Scientologické církve stojí uprostřed živého centra Budapešti. Nachází se na jedné z hlavních městských tepen, Váci Road, v prosperující čtvrti XIII a má užitnou plochu 64.000 čtverečních stop (cca 6000 m2) proto není možné takto velkou budovy přehlédnout. Téměř 30 metrů vysoký Scientologický poutač a oznamuje přítomnost Scientologické církve která je díky tomu viditelná pro více než 100.000 lidi, kteří kolem každý den projíždějí. Nová budova ideální scientologické organizace v centru hlavního města Maďarska – Budapešti byla slavnostně otevřena 23. července 2016.

Ideální organizace Scientologické církve stojí uprostřed živého centra Budapešti. Nachází se na jedné z hlavních městských tepen, Váci Road, v prosperující čtvrti XIII a má užitnou plochu 64.000 čtverečních stop (cca 6000 m2) proto není možné takto velkou budovy přehlédnout. Téměř 30 metrů vysoký Scientologický poutač a oznamuje přítomnost Scientologické církve která je díky tomu viditelná pro více než 100.000 lidi, kteří kolem každý den projíždějí. Nová budova ideální scientologické organizace v centru hlavního města Maďarska – Budapešti byla slavnostně otevřena 23. července 2016.

David Miscavige, předseda představenstva centra náboženské technologické a církevní vedoucí Scientology náboženství, v duchovním ústředí Scientologické církve v Clearwater, na Floridě.

David Miscavige, předseda představenstva centra náboženské technologické a církevní vedoucí Scientology náboženství, v duchovním ústředí Scientologické církve v Clearwater, na Floridě.

Pan David Miscavige je hnací silou hnutí, která pohání po celém světě s budování a rekonstrukci nových Ideálních budov Scientologické církve. David Miscavige stojí za činností, která zahrnuje výběr, nákup, plánování a designování budov nových církví a v důsledku toho jsou scientologické obzory zaplněny desítkami nových budov Scientolgických církví, které se začali přibývat v druhém desetiletí jednadvacátého století.

Plocha budov Scientologické církve se zvýšila z 5,6 milionu čtverečních stop v roce 2004 na více než 11,5 milionů na začátku nového desetiletí, přičemž v posledních dvou letech došlo k dokončení rekonstrukcí v milionech a půl čtverečních stop a nyní ve výstavbě přes čtvrtinu milionů čtverečních stop .

David Miscavige je předsedou Rady pro náboženské technologie (RTC), neziskové organizace zformované v roce 1982 za účelem zachování, zachování a ochrany Scientologického náboženství.

RTC má konečnou církevní autoritu, pokud jde o standardní a čisté uplatnění náboženských technologií L. Ron Hubbarda. Centrum náboženských technologií není součástí řídící struktury církve ani není zapojeno do každodenních záležitostí církve.

Předseda představenstva je nejvyšší autoritou v RTC a jedna pro společnost David Miscavige má jedinečnou kvalifikaci. Aktivní scientologista po většinu svého života se nejprve stal členem církve v roce 1976 a od té doby se zabýval téměř všemi aspekty činností církve.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nové Scientologické budovy ve Spojených státech Amerických
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jim8521