Laura Prepon – americká herečka – člen scientologické církve

Laura Prepon Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Laura Prepon Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Laura Prepon je americká herečka, producentka a spisovatelka. Je známá díky roli Donny Pinciotti  v televizním seriálu situačních komedií „That ’70s Show   (1998-2006), a díky ztvárnění postavy Alex Vause v seriálu, který se vysílá na televizi Netflix Orange Is The New Black (Oranžová je nový černá vysílá se od roku 2013 do současnosti).

Herečka Laura Prepon, která představuje Alex Vause se ohlíží za první sérií, rozebírá vztah s Piper a popisuje, jaké bylo natáčení její oblíbené scény.

Již před druhou sérií bylo známo, že Laura Prepon (Alex Vause) byla při natáčení druhé série zatížena časovými konflikty. Výsledku jsme si všichni všimli, v druhé sérii Alex příliš nevystupuje. V úterý se objevila v The Today Show, uvnitř článku čtěte, co prozradila o svém působení v seriálu Orange Is The New Black.

Laura Prepon je členem Scientologické církve.

Scientologické mediální produkční centrum

Scientologické mediální produkční centrum
Scientologické mediální produkční centrum

V Los Angeles na Sunset Boulevard v Kalifornii bylo uvedeno 28. května 2016 do provozu Scientologické mediální produkční centrum jehož účelem je představit široké veřejnosti na všech kontinentech informace o tom co je Scientologie.

Scientologické mediální produkční studio je vybaveno nejmodernější video a audio technikou, jednotkou na zpracování zvuků, videa, střihu, nahrávání, dabování a každou další činnost, která patří do dnešního mediálního světa. Součástí Scientologické mediálního produkčního centra je také jednotka, která bude vkládat obsah na sociální sítě, které v dnešní internetové době propojují miliardy lidi po celém světě. Scientologický televizní a rozhlasový kanál vznikl proto, aby všechny lidi na světě informoval o tom co je Scientologie a co dělají Scientologové po celém svět, aby dosáhli cíle Scientologie.

Cíl Scientologie:
„Civilizace bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít práva a kde je člověk svobodný, aby mohl dosáhnout nejvyšších stavů existence.“

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Laura Prepon – americká herečka – člen scientologické církve
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jim8521