HurryCane – Zdravotní hůl pro všechny terény

Máte zdravotní problémy s dolními končetinami a hledáte kvalitní, ale především účinnou podpůrnou hůl? Pak je hůl značky HurryCane tím nejlepším řešením pro Vaše unavené a nemocné končetiny. Jedná se o jedu z nejprodávanější podpůrných holí v USA a úspěchy sklízí i v Evropě.

Konstrukce unikátní hole HurryCane je inspirována lidským tělem! Dokáže se Vám přizpůsobit, co nejlépe nahradit funkce unavených kloubů a ulehčit tak běžný denní pohyb. Tato hůl se konstrukcí liší od klasických holí a díky tomu nabízí daleko větší uživatelský komfort. První myšlenka tvůrců HurryCane byla vlastně prostá, chtěli vytvořit hůl, která bude využívat stejných opěrných bodů, jako mají dolní končetiny lidského těla. Základem stability dolních končetin je kotník. Stejnou funkci, kterou má kotník v našem těle, plní čep hole HurryCane.

Při chůzi je nejdůležitější stabilita a důvěra v hůl, na kterou musí být více než 100% spolehnutí.

Jedinečný čep v holi HurryCane se naklání automaticky dle Vaší potřeby a přizpůsobuje se povrchu, po kterém zrovna jdete. Při chůzi hůl simuluje přirozený pohyb a spodní plocha hole – nazývána StabilStep – zajistí dokonalé přilnutí. Protože se hůl HurryCane stane nepostradatelnou součástí Vašeho dne, tak byl kladen důraz na její maximální skladnost a univerzálnost. Zákazníci primárně oceňují nízkou váhu, obrovskou nosnost, která byla testována až na zátěž 113 kilogramů a samozřejmě i tříbodovou konstrukci, umožňující rychlé rozložení a složení hole. HurryCane snadno schováte do malé skříňky nebo tašky.

Již desítky tisíc spokojených zákazníků ohodnotili hůl HurryCane jako excelentního pomocníka, bez kterého by byl jejich den mnohem složitější. Na první pohled si uvědomíte, že se nejedná běžnou hůl, kterých je na trhu mnoho. Konstrukce je vytvořena tak, aby se přizpůsobila individuálním požadavkům svých uživatel. Oceníte ji při cestě do města nebo při toulkách divokou přírodou.

Univerzální, kvalitní a za skvělou cenu. To je hůl HurryCane!

Neváhejte a objednejte si hůl HurryCane od exkluzivního dodavatele pro Českou republiku a Slovensko. Navštivte webové stránky www.hurrycane.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - HurryCane – Zdravotní hůl pro všechny terény
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: HurryCane123