S pomocí stavebního či technického dozoru proběhne vaše rekonstrukce nebo stavba tak, jak má

Máte v plánu výstavbu domu nebo podobného objektu? Nebo máte před sebou složitou rekonstrukci? Pak vám zcela jistě přijde vhod stavební dozor či technický dozor, který zajistí, že celá akce proběhne naprosto bez problémů. Technický dozor či stavební dozor je navíc ve vybraných případech nezbytností. Už tedy na nic nečekejte a vyberte si takový, který vám zajistí kvalitní služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Hledáte vhodného člověka pro technický dozor či stavební dozor? Pak se zcela jistě obraťte na internetové stránky stavbyadozory.cz, kde je k dispozici rozsáhlá škála odborných služeb. Nabídka obsahuje také stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky bytu či domu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), poskytnutí odborého poradenství nebo třeba zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP. V podstatě vůbec nezáleží na tom, jestli máte před sebou malou nebo větší stavbu, dozor a jeho výběr byste rozhodně neměli podceňovat.

Technický dozor pro čerpání financí z veřejných rozpočtů

Zákon přesně definuje, v jakých případech je stavební dozor nebo technický dozor bezpodmínečně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo realizuje stavbu svépomocí. Spolu se stavebníkem pak dozor dohlíží na dodržování všech nutných předpisů. Technický dozor je pak nutný tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. Ve specifických případech toto tedy nelze zanedbat.

Co je tedy technický dozor investora a co konkrétně má vlastně na starosti? Tento dozor spolupracuje s investorem a dává mu rady již ve fázi projektování. Klidně vám je tak schopen ušetřit i značnou část peněz. Pak dohlíží na průběh stavby a hlídá možné problémy. Na stránkách stavbyadozory.cz si je možné vyhledat odborný dozor, který dokáže zařídit všechno za vás, a sníží vám tak výdaje a hlavně ušetří čas.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - S pomocí stavebního či technického dozoru proběhne vaše rekonstrukce nebo stavba tak, jak má
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR