Rychlejší likvidace škody na vozidle

Vznikla Vám škoda na vozidle? Pak Vás možná čeká nemilé překvapení v podobě zdlouhavé likvidace škody, kterou má každá z pojišťoven jinak nastavenou. Snadno se Vám tak může stát, že na náhradu škody budete čekat déle, než jste čekali. Vše však má své řešení a i Vaše škoda na autě, může být vyřízena mnohem rychleji.

Způsoby likvidace škody na vozidle

Pojišťovny k likvidaci vzniklé škody na vozidle využívají hned několik způsobů, které se u jednotlivých pojišťoven mohou lišit. Mezi nejčastější způsoby likvidace škody na vozidle pak patří např. likvidace škody podle účtu za opravu, likvidace škody rozpočtem nákladů za opravu, likvidace kombinovaným způsobem, likvidace totální škody, likvidace při odcizení vozidla apod.

Způsoby likvidace škody se liší nejen v těchto způsobech, ale také v délce doby likvidace, kterou máte sjednanou u své pojišťovny. Schválně si sami zkuste porovnat, jaké podmínky a jak dlouho např. trvá likvidace škody Kooperativa, Generali, Allianz a u dalších pojišťoven. Přesto je zde možnost získat likvidaci a náhradu pokud Vám vznikla škoda na autě bez zbytečných odkladů.

Získejte rychle náhradu škody na vozidle

Pokud Vám vznikla škoda na vozidle a nechcete čekat na její náhradu déle než je nezbytně nutné, doporučujeme Vám využít aktivní asistence, která je Vám k dispozici na webových stránkách www.pms.cz.  To vám umožní získat nejen mnohem rychlejší provedení likvidace škody, ale také je Vám k dispozici případná právní ochrana v případě soudních sporů s pojišťovnami či jiných obchodních partnerů a mnoho dalších výhod, o kterých se můžete dozvědět více informací na www.pms.cz, kde můžete také rovnou zadat poptávku aktivní asistence.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Rychlejší likvidace škody na vozidle
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...