Profesionální promovideo, video upoutávky, svatební video – kvalitně a rychle

V současné době není lepší prostředek, který zachytí nezapomenutelný moment, případně představí vaši společnost či produkt, než je videozáznam. Movie Factory, specialista na videoprodukce, pracuje se širokým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Zvěčněte zásadní událost vašeho života za pomoci videoprodukce

Máte ve svých rukou zajímavý příběh o lidech, o kterých by měla vědět i veřejnost, anebo je nějaký živtotní příběh tak silný, že stojí za to jej zaznamenat? Pak jsme tu pro vás právě my. Naši kameramani s profesionálním přístrojovým vybavením vám dokážou pomoct s realizací vaší reportáže, dokumentu, záznamu koncertu i jiné události. Používáme pak libovolný počet kamer.

Reklamní spoty jako forma propagace

Bezvadným prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, nebo například firemní záměr, je právě zase video záznam. Náš tým vám může natočit reklamní spoty, na kterých budou jasně vidět pozitiva vašeho záměru či zvýrazněny klady předváděného produktu. Zaobíráme se také natáčením propagačních a instruktážních videí pro muzea, nebo firmy. V případě že pořádáte kulturní, nebo společenskou akci, můžete na sebe upozornit pomocí promovidea či video upoutávky.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám kvalitní svatební video natočíme. Když se na něj po čase podíváte, zcela jistě se nebudete nudit a pokaždé objevíte něco nového. Používáme prvotřídní techniku a nabízíme až 4K-UHD rozlišení a při každém natáčení stabilní a ostrý záběr.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Profesionální promovideo, video upoutávky, svatební video – kvalitně a rychle
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR