Pro Family s.r.o., to je soukromá školka Praha Modřany

Soukromá školka Čiperka má stále dostatek místa pro všechny zájemce. Učitelský, logopedický i zdravotnický personál, který má k dispozici Soukromá školka Čiperka, nabízí malým žáčkům velice dobře strávený čas v kolektivu dětí a samozřejmostí jsou tu rovněž zábavné a výukové programy.

Soukromá školka Modřany nabízí bohatý program

Děti, které v této školce našly druhý domov, si mohou vybírat ze široké škály nabízených zájmových kroužků, jako je kupříkladu výuka anglického jazyka, tenisu, plavání nebo třeba hry na flétnu. Děti se zároveň naučí jemné motorice při kurzech keramiky, na lekcích jógy se nauší správně dýchat a bezvadně držet tělo. Kladné vztahy ke zvířatům jsou pak posilovány činnostmi, jako jsou hipoterapie nebo canisterpie, činnosti využívající psy a koně.

Skvělá volba pro rodiče a především děti

soukromá školka Modřany ale nemyslí pouze na děti, ale také na rodiče dětí. Rodiče mají ve školce vždy dveře otevřené. Pokud se svými dětmi rozhodnete pro výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Důležitými krédy jsou zde zejména profesionální spolupráce s učitelským sborem a rovněž udržování rodinné atmosféry. Vaše děti budou během školního roku navštěvovat nejrůznější české památky, uvidí divadelní představení, podívají se také do zoologické zahrady, mohou jet třeba i na hory.

Žádná obyčejná MŠ

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto mimořádně připravuje budoucí prvňáky na nástup do první třídy základní školy. Pro předškoláky je zde připraven výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se učí zdravověda, děti se zde také učí o péči o své zdraví a o vlastnostech těla. Každoročně také probíhá šerpování budoucích prvňáků.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pro Family s.r.o., to je soukromá školka Praha Modřany
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR