Kvalitní střešní světlíky za skvělé ceny

Střešní světlíky se využívají především jako prosvětlovací prvek průmyslových objektů, slouží však také pro odvod kouře a odvod tepla. V tomto příspěvku se podíváme, jaké druhy světlíků jsou nejčastější a kde se dají pořídit kvalitní střešní světlíky za skvělé ceny.

Nejčastěji používané střešní světlíky a jejich využití

Mezi nejčastěji využívané střešní světlíky patří bodové a pásové světlíky. Každý z těchto druhů světlíků je vhodný pro jiné umístnění (např. bodové světlíky jsou vhodné pro použití na ploché střechy). Jaký druh světlíků by mohl být vhodný právě pro Vaší střechu, se můžete dozvědět na webových stránkách www.gradus-sro.cz, kde Vám kromě celé řady poskytnutých informací také pomohou zkušení odborníci s výběrem nejvhodnějšího světlíků.

Střešní světlíky také fungují jako samostatné odvětrávací zařízení (SOZ), a jsou nedílnou součástí preventivní protipožární ochrany. Střešní světlíky slouží nejen k prosvětlení jednotlivých částí průmyslového objektu, ale pomocí RWA klapky také jako ochrana evakuovaných osob před nebezpečným kouřem a zplodinami vznikajícími při případném požáru. Jako bezpečnostní prvek potřebují střešní světlíky také pravidelné revize provozuschopnosti, které se provádí jednou ročně.

Kde pořídit kvalitní střešní světlíky za dobrou cenu?

Pokud jsou pro Vás střešní světlíky aktuálním tématem na poradách a plánujete jejich pořízení, jistě vás bude zajímat, kde by se dali pořídit kvalitní střešní světlíky, za příznivé ceny. Řešením pro Vás mohou být světlíky nabízené společností Gradus s.r.o., která vám dodá a namontuje kvalitní střešní světlíky, které splní Vaše požadavky.

Firma Gradus s.r.o. pro Vás také zajistí pravidelné revize střešních světlíků a poradí Vám s výběrem nejvhodnějšího druhu světlíků, tak aby byl zajištěn dostatečný odvod tepla a kouře. Kladně pro tuto firmu hovoří také celá řada referencí, které můžete nalézt na webových stránkách www.gradus-sro.cz, kde také naleznete celou řadu potřebných informací a samozřejmě také ceník světlíků.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní střešní světlíky za skvělé ceny
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...