Kvalitní podlahy i pro vysoce namáhané objekty

Uvažujete o pokládce nové podlahy ve středně a vysoce namáhaných objektech? Pak pro Vás mohou být ideálním řešením kvalitní plovoucí a dřevěné podlahy, PVC krytiny nebo koberce, které vydrží i opravdu vysokou zátěž na velmi frekventovaných místech. Tyto podlahy jsou Vám navíc k dispozici za velmi příjemné ceny.

Zátěžové vinylové podlahy

Zátěžové PVC podlahy jsou ideálním řešením na více frekventovaných a namáhaných místech. Snadno se udržují a k dostání jsou PVC podlahy imitující dřevěnou či plovoucí podlahu. Na vysoce namáhaná místa je vhodné použít například zátěžové vinylové podlahy od výrobce Forbo, který je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. PVC podlahy od tohoto výrobce můžete nalézt například na webových stránkách www.gradus-sro.cz, kde naleznete také celou řadu různých vzorů těchto takřka nesmrtelných PVC podlah s možností jejich objednání včetně pokládky.

Koberce, které opravdu vydrží

Máte-li raději koberce než lino, je dobré při jejich pořízení zvážit také to jak budou koberce v konkrétní místnosti namáhány. V případě ubytoven, kanceláří, hotelů apod. je nutné zvolit zátěžové koberce, které vydrží časté a opakované namáhání, se zachováním svých původních vlastností. V případě zátěžových koberců pak lze opět doporučit koberce od výrobce Forbo., který Vám může nabídnout opravdový komfort i ve velmi namáhaných místech.

Koberce od tohoto výrobce si můžete stejně jako v případě zátěžových vinylových podlah prohlédnout na stránkách www.gradus-sro.cz, kde naleznete koberce Forbo hned v několika provedeních, s jejichž výběrem Vám na těchto stránkách ochotně poradí zkušení odborníci ze společnosti Gradus s.r.o. Samozřejmostí  je také možnost objednání koberců včetně jejich pokládky a ceník těchto zátěžových koberců, který Vás mile překvapí.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní podlahy i pro vysoce namáhané objekty
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...