Dignus.cz – potřebný online informační systém pro školky, hodí se především pro MŠ, jesle a dětské skupiny

Potřebný Dignus systém pro docházku byl vymyšlen pro všechny svěřené děti, rodiče a zaměstnance. Praktický online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny má vynikající zabezpečení a současně je uživatelsky komfortní. Uvedený Dignus informační systém školky byl zpracován pro zaměstnance MŠ, jejich nadřízené i rodiče, při výchově svěřených dětí pomáhá k dobré spolupráci mezi rodiči a pedagogy. Dignus je systém, jenž umí podávat informace rodičům, systém je otevřený pro ukládání fotografií a aktuálních zpráv, dají se do něj ukládat fakturační podklady. Paralelně se díky prošetřenému, ale velice jednoduchému systému dá snadno vypočítat školné. Vedení i pracovníkům školek pomáhá informační systém školky Dignus také ve správě žádanek o dovolené a jejich evidenci. Výpočet statistik a sestav pro management školního zařízení je přirozenou součástí Dignus.

Ze zákona musí provozovatel MŠ kontrolovat dětskou docházku, proto je nutné zavést evidenci docházejících dětí. Vynikající docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus splňuje požadavky elektronické evidence docházky pomocí čipů či přístupových karet. Dignus je tu pro ulehčení zaměstnanecké práce, přitom ještě zjednoduší komplexní registraci provozu mateřské školy, dětské skupiny nebo i jeslí. Správce modulu před jeho spuštěním zaměstnancům školního zařízení program předvede, prvotní potíže se překlenou, dotazy budou promptně zodpovězeny.

Programu porozumí i ti pedagogové, pro něž jsou hračkou děti a ne počítače. Program zlehčuje administratiní úkony na minimum. Mateřské školy, jesle i dětské skupiny obdrží program zhotovený podle svých požadavků, v zakódovaném módu, program je zabezpečený proti vniknutí neoprávněných osob.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Dignus.cz – potřebný online informační systém pro školky, hodí se především pro MŠ, jesle a dětské skupiny
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR