Pivovar Chýně je také restaurace s dětským koutkem Praha

Pro hladové návštěvníky, cyklisty a rodinky s dětmi Pivovarský dvůr Chýně vaří skvělá polední menu a tradiční speciality české kuchyně. V pivovaře se před mnoha lety chovala hospodářská zvířata, byl zároveň částí klášterních hospodářských budov. V dnešních době je z Pivovaru Chýně u Prahy vyhlášená restaurace s dětským koutkem Praha, pivnice nebo příjemné odpočinkové místo s občerstvením.

Pivovarský dvůr Chýně stojí na cyklistické stezce, cykloturisté si můžou dát na letní zahrádce domácí bramboráky, lahodné daňčí klobásky, delikátní steaky, domácí limonádu všech chutí a mnohé druhy tradičních piv. Znamenitá restaurace s dětským koutkem Praha byla postavena obzvláště pro rodiny s malými dětmi, jež se v dětském koutku nebudou nudit při rozmanitých veselých činnostech, jako je kupříkladu pohádková babička, vytváří se malování na obličej, je postavěn hrad ke skákání, děcka se můžou zabavit na bublinové diskotéce anebo při soutěžním odpoledni. V pivovarském dvoře jsou optimální prostory i pro zorganizování narozeninových oslav pro děti a dalších party s bohatým občerstevním. Cestovatelé si v restauraci můžou zkrátit čekání na odlet z blízkého Letiště Václava Havla v Ruzyni.

Skvělé polední menu a speciality české kuchyně obsahují lahůdky pro mlsné jazýčky, jako jsou kupříkladu masa na grilu, koleno pečené na pivu, chutný pivovarský guláš, delikátní pečená žebírka, ojedinělý tatarák z pravé svíčkové, steaky ze speciálních druhů masa, nachystávají se staročeské hody, připravuje se králičí špíz, husí či kachní specialitky, skvělá hovězí svíčková, dobrá svíčková z telecího masa, popřípadě výtečná svíčková na smetaně. Avizované polední menu obsahuje polívku a hlavní pokrm za nádherných 85 Kč. Pivovarská piva jsou kvasnicová, spodně kvašená a svrchně nefiltrovaná. Pivo je vařeno tradičně počesku s využitím klasických postupů, a to s využíváním sladu, rovněž i vody i chmele. Díky těmto faktům je pivo – světlý ležák klasické světlé, kvasnicové pivo vařené z národních surovin, doplňované originálním žateckým chmelem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pivovar Chýně je také restaurace s dětským koutkem Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR