Jaká restaurace s dětským koutkem Praha se zařadila mezi top restaurace?

Při hledání restaurace s dětským koutkem Praha orientované na speciality české kuchyně nezapomeňte na Pivovarský dvůr v Chýni. Rodiny s malými ratolestmi ocení netušenou nabídku dětského jídelníčku a mnoho způsobů, jak rošťáky zabavit. Vyhlášená restaurace s dětským koutkem Praha dobře ví o nutnosti pokojného stolování dospělých, již během jídla mohou ratolesti nechat v zábavné části restaurace. Pohádková babi se často dostavuje do Pivovarského dvora v Chýni, za dětmi přijíždějí i ostřílení animátoři, animátoři si vědí radi s dětmi tak, aby pro ně návštěva restaurace nebyla bohapustým stolováním, ale zapsala se jim jako náruč plná zábavy.

Pojmenujme i jiné eventuality, které jsou v ranku restaurace s dětským koutkem Praha, jsou tu pořádány pracovní brífinky, rodinné oslavy a svatby. Opulentní rauty obsahují bohaté občerstvení, jež zahrnuje podávání skutečných lahůdek, stejně jako speciality české kuchyně, ale i delikatesy jako například králičí špíz, lesácký hovězí steak, stejně tak oblíbená pečená vepřová kolena a vepřová žebra. Nadšenci do rybých specialit si pochutnají na candátu, smaženém kapru či pstruhu na grilu. Vynikajícimi specialitymi, jež jsou pýchou samotného šéfkuchaře, jsou krůtí steak podávaný s bylinkovým máslem, výborná kuřecí prsa pečená s brusinkami, vynikající kuřecí filety se žampiony, plněná kuřecí prsa či vyhlášené pivovarské kuře. Pro rauty se může přichystat také individuální jídelníček, sestavené dle přání objednavatele.

Polední menu se zaměřuje hlavně na speciality české kuchyně. Aktuální polední jídelníček schovává například polívku s játrovými knedlíčky, gulášovou polívku, oblíbenou polívku se zeleninou a bylinkovým kapáním, k tomu vepřového španělského ptáčka, klasický řízek či kuřecí kousky na paprice.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jaká restaurace s dětským koutkem Praha se zařadila mezi top restaurace?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR