Registrace odkazu do katalogů a vyhledávačů

Profesionální ruční registrace odkazu do katalogů a vyhledávačů je nutným základem SEO optimalizace a hlavním z předpokladů umístění vaší webové prezentace na předních příčkách vyhledávačů.

V tomto směru Vám rádi poskytneme své služby v podobě ruční registrace do cca 300 předních českých a přibližně 60 slovenských  katalogů a vyhledávačů.

V této oblasti máme dlouhodobé zkušenosti, které hodláme využít pro přivedení nových návštěvníků na vaše webové stránky a především také pro umístění odkazů vedoucích na vaše webové prezentace v předních příčkách vyhledávačů.

Využít můžete registrace do všech výše zmíněných katalogů, či si stanovit počet katalogů, do kterých chcete registraci provést. V tomto případě Vám rádi vyjdeme vstříc a vybereme pouze ty nejlepší katalogy podle vámi stanoveného počtu.

Registraci do katalogů jde také rozšířit o specifické zaměření v případě, že vlastníte e-shop, či firemní stránky, čímž se počet katalogů a vyhledávačů značně rozšíří, nebo můžete využít registrace pouze do určitého počtu katalogů se specifickým zaměřením na e-shopy či firmy.

Naší předností je také rychlost provedení registrace, kterou provedeme nejpozději do 48 hodin od obdržení Vašich konkrétních požadavků.

Můžete nás také požádat o vytvoření popisu pro váš web, který maximálně optimalizujeme pro vyhledávače, dle analýzy vašeho webu, kterou vám provedeme zdarma. Samotné vytvoření popisu je potom v případě vašeho odsouhlasení zpoplatněno.

Po dokončení registrace Vám odešleme seznam katalogů, do kterých se nám podařilo vaše webové stránky úspěšně zaregistrovat. O každé přijaté žádosti o registraci budete také informováni konkrétním katalogem na vašem emailu a v případě potřeby Vám můžeme doložit registraci do každého katalogu v podobě screenshotu.

Zajímá Vás cena této služby? Podívejte se na náš ceník.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Registrace odkazu do katalogů a vyhledávačů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...