Jak koupit více sledujících na Instagramu

Začínáte a potřebujete více sledujících na Instagramu? Neplaťte zbytečně drahé marketingové agentury, které vám budou účtovat čas za vysoký poplatek. Zvyšte naopak důvěryhodnost vašeho profilu a rozhýbejte algoritmus, který rozhoduje o zobrazování vašeho obsahu ostatním uživatelům.

Kupfollowers.cz

Snadnou cestou, jak koupit nové sledující na Instagram, je služba kupfollowers.cz. Pro získání Instagram sledujících a Instagram lajků, stačí vyplnit pouze Vaši Instagram přezdívku nebo pro nákup lajků můžete vyplnit odkaz či více odkazů Vašich příspěvků. Doručení po platbě začíná okamžitě a s postupným dodáním. Navíc máte možnost až 30 dnů na případné vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni.

Hrozí riziko banu?

Se službou, která dodává kvalitní sledující, toto riziko nehrozí. Je důležité, abyste se vyhnuli botům a falešným účtům. Skutečné, pěkné profily, naopak pomohou s vaší důvěryhodností u potenciálních zákazníků a fanoušků. Měli byste si také prohlédnout podmínky služby Instagram a pokyny pro komunitu, kde najdete aktualizované informace o tom, jaký obsah můžete na svůj účet umístit a co vám může být zakázáno.

Kolik stojí tyto služby?

Koupit si sledující na Instagram či lajky, mohou i influenceři s omezeným rozpočtem. Začít můžete od malých balíčků, které jsou velice dostupné a můžete tak budovat postupně svoji komunitu.

Ovládněte algoritmus

Díky algoritmu Instagramu, když zjistí, že na váš účet přichází mnoho sledujících, začne platforma váš obsah více umisťovat do kanálu pro zkoumání. Většími čísly sledujících tak pomůžete dostat váš obsah organicky k více uživatelům, kteří vás mohou dále sledovat a pomoci s růstem vašeho účtu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak koupit více sledujících na Instagramu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky