Jak koupit followers na Instagramu

Získávání nových followerů je stále náročnější organickou cestu, a proto existují služby, které vám followery dodají v mnohem kratší době. Můžete se tak soustředit na tvorbu obsahu a postupně zasahovat čím dál více organických uživatelů, kteří vás budou sledovat.

Jak ale tyto první followery pro Instagram koupit, aby to bylo efektivní, bezpečné a rychlé? Služba kupfollowers.cz je na trhu už mnoho let a využívají ji celebrity a influenceři.

Rychlé dodání i záruka

Doručování sledujících začne rychle, ovšem postupně, aby to vypadalo přirozeně. Zhruba do dvou hodin budou followers dodáni. Pro klid duše je také možné vrácení peněz, pokud byste si nákup později rozmysleli. A to dokonce až 30 dnů od nákupu.

Kvalita Instagramových followers

Falešné účty, často mající čínské a indické profily, by příliš prospěchu vaší reputaci neudělali. Skuteční Instagram followers jsou zásadní pro kvalitu služby. U kupfollowers.cz můžete provést test nákupem malého balíčku, abyste viděli, že dostanete kvalitní profily. Jde převážně o anglické a evropské profily s fotkami a příspěvky, které jen tak nezmizí.

Proč kupovat followers na Instagram?

Pokud jste začátečník, nákup sledujících na Instagramu se vám bude zdát trochu zvláštní. Existuje však spousta výhod, které firmy a influenceři drží v tajnosti a na veřejnosti se o nich nezmiňují. Koneckonců, kdyby svá tajemství růstu prozradili, všichni by znali výhody.

Sociální důkaz

Počet Instagram followerů zvyšuje vaši kredibilitu a důvěryhodnost v očích potenciálních zákazníků. Lidé se často rozhodují podvědomě a sledují, co dělají ostatní. Když si nový uživatel Instagramu poprvé prohlédne váš profil, je pravděpodobnější, že bude vaši stránku na Instagramu vnímat jako důvěryhodnou, když budete mít více než 20 000 sledujících místo pouhých 20 sledujících.

Efektivní marketing

Alternativou je placení služeb marketingovým agenturám. Jenže to je výrazně dražší, než si koupit followery. A pokud teprve začínáte, zrovna dost volných prostředků mít asi nebudete. Raději investujte do svého obsahu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak koupit followers na Instagramu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky