Zázemí pro finanční poradenské firmy

Pracujete jako nezávislý finanční poradce, pojišťovací poradce nebo u velké finanční poradenské firmy? Pak možná právě Vám přijde vhod špičkové zázemí pro finanční poradenské firmy, které Vám přinese nejen úsporu více než 75% času a nákladů, ale také nejzajímavější velkoprovizní podmínky, bonusy a spoustu dalších výhod, kterých využívá již více než 300 obchodních partnerů.

Broker Office – zázemí nejen pro finanční poradce

Broker Office je skvělým a efektivním zázemím nejen pro finanční poradce, pojišťovací poradce či celé finanční poradenské firmy, ale také nezávislé finanční zprostředkovatele, vázané zástupce, makléře, hypoteční a bankovní poradce a ostatní v tomto oboru. Přináší totiž celou řadu výhod, které jsou vám kompletně k dispozici na jednom místě.

Mezi tyto výhody patří např. úspora více než 75% času a nákladů, velmi zajímavé provizní podmínky s bonusy a bez objemových kritérií, unikátní online software MIA, produktovou podporu Broken Point, školící systém E-learning a mnoho dalších výhod, které Vám ušetří spoustu starostí, času i peněz a poskytnou Vám profesionální podporu a stabilní zázemí.

Profesionální centrum podpory pro Vaše finanční poradenství

O tom, že Broker Office skvěle slouží, jako profesionální centrum podpory pro Vaše finanční poradenství se již přesvědčilo více než 300 obchodních partnerů. I vy se snadno můžete přidat mezi ně a posunout tak Vaše finanční poradenství na zcela jinou úroveň. Stačí Vám k tomu zavítat na webové stránky www.brokeroffice.cz nebo na www.mia-system-cz, kde naleznete nejen celou řadu informací, o tom co všechno Vám může Broker Office nabídnout, ale můžete se také rovnou zapojit do spolupráce. Pokud vstoupíte do Broker Office, získáte navíc profesionální online software MIA zcela bezplatně.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zázemí pro finanční poradenské firmy
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...