Zajistit se na stáří Vám pomůže investiční a důchodové pojištění

Už jste někdy přemýšleli, kde budete brát peníze na běžné potřeby, až budete v pokročilém důchodovém věku a nebudete schopni vydělávat v zaměstnání? Můžete se spoléhat na podporu od státu, ale jste si jistí, že Vám přísun peněz od státu bude stačit na pokrytí všech životních nákladů a zachování dosavadního životního standartu? Pokud se chcete vyhnout nedostatku finančních prostředků ve stáří je pro Vás ideálním řešením investiční a důchodové pojištění.

Investiční pojištění

Investiční pojištění patří k velmi moderním investičním produktům, které Vám oproti jiným finančním produktům přináší celou řadu výhod. Investiční pojištění Vám umožňuje rozhodovat o tom kam budou Vaše finanční prostředky investovány, v jaké výši a také vám poskytnou vyšší zhodnocení vložených finančních prostředků než například běžný spořící účet. Libovolně také můžete měnit investiční strategii podle aktuálních výkyvů finančního trhu, využívat daňových úlev a mít své investiční pojištění pod kontrolou po celou dobu trvání pojištění.

Důchodové pojištění

Důchodové pojištění známe většinou pod pojmem penzijní pojištění. Penzijní pojištění sebou přináší výhody v podobě státního příspěvku, který je ve výši 30-50% z částky, kterou spoříte. Stejně jako v případě výše uvedeného investičního pojištění, můžete i u penzijního pojištění využít daňových úlev. Daňových úlev, které přináší investiční i penzijní pojištění může využít i Váš zaměstnavatel, pokud Vám na toto pojištění přispívá, případně jej hradí celé.

Více informací o obou typech pojištění, veškerých jejich výhodách i možnosti využití daňových úlev se pak můžete dozvědět na webových stránkách www.auditor-pojisteni.cz nebo www.pms.cz, kde můžete také využít služeb zkušených finančních poradců, kteří Vám pomohou nezávazně najít nejvhodnější důchodové i investiční pojištění.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zajistit se na stáří Vám pomůže investiční a důchodové pojištění
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...