Výdělek psaním

Nejste si jistí, zda je možné vydělávat pouhým psaním? Umíte psát, vedete si vlastní blog, či webové stránky, baví Vás psaní a chcete si vydělat? V tom případě přestaňte tyto věci dělat zadarmo a čtěte dále, abyste se dozvěděli, jak si psaním vydělat peníze.

Při svém brouzdání na internetu jste si možná stejně jako já všimnuli blogů nebo webových stránek, na kterých je napsaný kvalitní text a přitom se nejedná o web či blog nějakého profesionála. Takových webů a blogů je na internetu opravdu velké množství, jen na ně v značném množství vkládají jejich majitelé texty zcela zdarma.

Tato situace se dá velmi snadno a rychle změnit. Pokud tedy patříte mezi lidi, kteří umí psát a nechcete to dále dělat zadarmo, věnujte pozornost následujícím řádkům.

Jak na to

Pro psaní článků za peníze doporučuji využít online systém pro psaní placených článků, který naleznete na webových stránkách www.placla.cz, spojujících inzerenty s blogem, kteří píší na objednávku články dle zadání inzerenta. Stačí se pouze v tomto systému zaregistrovat jako bloger a vložit do systému svůj blog či webové stránky. Jakmile administrátor zkontroluje Vámi vložený web či blog a schválí jej, zobrazí se Vám veškeré poptávky inzerentů, kteří zadávají do systému své poptávky pro napsání článků.

Sami si můžete vybrat, které téma Vám nejvíce vyhovuje. Napíšete článek dle přání inzerenta, necháte si ho od něj schválit, popř. ho upravíte a máte vyděláno.

Kolik si vydělám?

Výdělek za jednotlivé články je různý na základě přímé poptávky od inzerenta, který vždy určuje cenu při zadávání poptávky. Průměrná cena za článek se však pohybuje v rozmezí od 150,- Kč do 300,- Kč za 1NS (1800 znaků). Jsou tam samozřejmě i vyšší částky za článek, které však vždy závisí na aktuální poptávce inzerenta.

Kdy dostanu zaplaceno?

Zaplaceno dostanete do 3 dnů, jakmile vyděláte částku 500,- Kč, což může být otázkou jednoho dne, pokud opravdu chcete psát články.

Inzerenti vždy při zadávání poptávky mají finanční prostředky již vložené do systému a jakmile dojde k schválení článku, který jste napsali, připíše se Vám dohodnutá částka na Váš uživatelský účet. Takto se Vám shromažďují finance až do dosažení minimální výplatní částky 500,- Kč, která je Vám následně vyplacena do 3 dnů na Váš bankovní účet. K dosažení tohoto výplatního minima Vám většinou stačí napsat tři články.

Zaujala Vás tato možnost výdělku? V tom případě není nic jednoduššího, než vstoupit na webové stránky systému Placla.cz kliknutím zde a zdarma se zaregistrovat jako bloger.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Výdělek psaním
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...