Ušetřit nemalé peníze Vám může pomoci bezplatný audit pojistných smluv

V domácnostech, ale i mnoha firmách leží celá řada pojistných smluv, které jsou již zastaralé, mají nedostatečné pojistné limity a jejich majitelé tak přichází zbytečně nejen o své těžce vydělané peníze, ale také o celou řadu dalších výhod, které jim umožňují moderní pojistné produkty.

Zda i na Vašich pojistných smlouvách nedochází ke zbytečnému přeplácení pojišťovny a nepřicházíte tak zbytečně o peníze i o výhody, Vám pomůže zjistit bezplatný audit pojistných smluv.

Nechejte si zkontrolovat pojistné smlouvy od profesionálů

Nechat si provést pojistný audit od profesionála může jednotlivcům, rodinám, ale i firmám přinést nemalé finanční úspory, o které je zbytečné přicházet, obzvlášť když je Vám audit pojištění k dispozici bezplatně.

Pokud si necháte provést audit uzavřených pojistných smluv zjistíte, které pojistné smlouvy jsou již zastaralé a platíte za ně zbytečně moc, když máte k dispozici nové modernější a především výhodnější pojištění za lepší cenu.

Bez provedení auditu pojistných smluv jen těžko zjistíte, že přicházíte na jedné pojistné smlouvě každý měsíc i o několik stokorun, které je mnohdy možné ušetřit i u Vaší současné pojišťovny, která během trvání uzavřené pojistné smlouvy přišla s modernějším produktem, který Vám však sama nenabídla, protože vás raději nechá dál přeplácet.

Pokud se chcete vyhnout dalšímu zbytečnému placení pojistného, které vám dnes už ani nemusí zajišťovat dostatečné pojistné krytí, nechejte si bezplatně zkontrolovat Vaše aktuální pojistné smlouvy. Stačí Vám k tomu zavítat na webové stránky www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz, kde naleznete nejen celou řadu informací o výhodách, které Vám audit pojistných smluv od profesionálů přinese, ale můžete si jej zde také bezplatně a nezávazně rovnou objednat.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ušetřit nemalé peníze Vám může pomoci bezplatný audit pojistných smluv
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...