Unikátní online software nejen pro finanční poradce

Skvělou úsporu času, nákladů a mnoho dalších výhod přináší unikátní online software MIA všem, kteří pracují jako finanční poradce, pojišťovací poradce, hypoteční poradce, makléř či v některém z dalších příbuzných oborů. Podívejte se i vy, co všechno Vám tento unikátní software pro finanční poradce může přinést za výhody, o kterých se přesvědčilo již více než 300 obchodních partnerů.

MIA – software pro finanční a pojišťovací poradenství

MIA je unikátní a velmi praktický online software pro finanční a pojišťovací poradenství včetně dalších příbuzných oborů, který přináší svým uživatelům celou řadu výhod. Mezi největší výhody patří úspora více než 75% času a nákladů, snadná správa smluv klientů, pohodlné porovnávání finančních produktů z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu, přehled a přesný výpočet o Vašich provizích a mnoho dalších výhod. Tento poradenský software se navíc plně přizpůsobí a podporuje Váš obchodní systém, takže jej mohou bez problémů využívat jak jednotlivci, tak i velké firmy zaměřené na finanční poradenství.

Vyzkoušejte si i vy profesionální poradenský software

Unikátní MIA online software pro pojišťovací poradce, finanční poradce, hypoteční poradce, investiční zprostředkovatele, makléře, bankovní poradce poskytuje svým partnerům servisní organizace Broker pool. Pod značkou Broker Office, ve které je tento unikátní poradenský software zahrnut, poskytuje podporu a mnoho dalších výhod včetně velmi zajímavých velkoprovizních podmínek více než 300 obchodním partnerům, mezi které se snadno můžete přidat i vy, pokud navštívíte webové stránky www.mia-system.cz nebo www.brokeroffice.cz.

Na těchto stránkách se můžete nejen snadno zapojit do spolupráce, ale také zde naleznete veškeré informace o výhodách, které Vám tato spolupráce může přinést a samozřejmostí je také možnost vyzkoušet si demo verzi unikátního online poradenský software MIA.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Unikátní online software nejen pro finanční poradce
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...