Sjednejte si rychlou půjčku online

Sjednat si rychlou půjčku na internetu během pár minut není problém pro mnoho mladších ročníků, kteří denně využívají moderní technologie. Postup uzavření půjčky je navíc často intuitivní a bez zbytečné byrokracie. Jak na to?

Výběr a porovnání nejlepší půjčky

Podmínky půjček se liší společnost od společnosti a tehdy přijde vhod porovnávač půjček. Například Fintest.cz, který se zaměřuje na nízké navýšení, příznivé úrokové sazby, nízkou roční procentní sazbu nákladů (RPSN), flexibilitu a dobrou průchodnost úvěru. Důležité jsou také zkušenosti klientů a uživatelská hodnocení.

Vyplnění formuláře

U vybrané společnosti pak dojde k vyplnění jednoduchého formuláře s uvedením osobních a kontaktních údajů, spolu s nahráním kopie občanského průkazu, případně dokladu prokazujícího povolení k trvalému pobytu. Součástí je rovněž zvolení částky půjčky a termínu její splatnosti.

Prokázání příjmu

Nezbytnou součástí žádosti o rychlou půjčku je rovněž doložení příjmu, aby bylo zřejmé, že ji bude moct žadatel z čeho splácet. Co se k doložení o trvalém příjmu dokládá? U zaměstnanců jde o tři výpisy z bankovního účtu, kam chodí výplata, OSVČ dokládá daňová přiznání a senioři spolu s důchodci pak důchodový výměr.

Rychlé hodnocení klienta

Rychlá půjčka znamená nejen rychlé vyplnění žádosti, ale také rychlé vyhodnocení klienta a následné schválení. Odeslanou žádost s nahranými dokumenty společnost prověří během několika minut. Pokud se žadatel prokáže příjmem na splácení půjčky a pravdivými údaji, schválení nic nestojí v cestě.

Je potřeba si uvědomit, že rychlá půjčka neznamená půjčení každému. Ani u malých částek nezapřete exekuci, insolvenci či jiné dluhy.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sjednejte si rychlou půjčku online
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky