Servis nejen pro finanční a pojišťovací poradce

Pracujete-li jako finanční poradce, pojišťovací poradce, investiční zprostředkovatel, makléř nebo v dalších podobných oborech jistě víte, jak velké množství času strávíte s veškerou administrativou a kolik vás to stojí nákladů. Řešením pro Vás může být podpora od servisní organizace Broker pool, která vám přinese minimálně 75% usnadnění administrativy, úsporu času i nákladů a nejzajímavější velkoprovizní podmínky s celou řadou bonusů.

Servisní organizace Broker pool

Servisní organizace Broker pool, o které jste možná slyšeli ve spojitosti s označením Brooker Office je Top značkou zajišťující podporu a servis pro finanční poradce, pojišťovací poradce, investiční zprostředkovatele, vázané zástupce, makléře, hypoteční poradce, bankovní poradce a další ze souvisejících oborů.

Mezi hlavní výhody, které Vám servisní organizace Broker pool může přinést, pak patří např. velmi zajímavé velkoprovizní podmínky a bonus, unikátní online software MIA, online podporu od specialistů, školící systém E-learning, telefonní tarify s neomezeným voláním a mnoho dalších výhod, kterých již využívá více než 300 obchodních partnerů.

Online software MIA

Online software MIA od servisní organizace Broker pool přináší celou řadu výhod pro všechny pojišťovací poradce, finanční poradce a všechny, které jsme uvedli již výše a využívají jej v hojném počtu především kvůli více než 75% úsporám času a nákladů. Tento software Vám také poskytne podporu a přizpůsobení Vašemu obchodnímu systému, umožní Vám sledovat, porovnávat jednotlivé produkty a sledovat veškeré smlouvy klientů na jednom místě.

Veškeré informace o veškerých výhodách, které Vám může přinést online software MIA a servisní organizace Broker pool se můžete dozvědět na webových stránkách www.brokeroffice.czwww.mia-system.cz, kde se rovnou můžete také přidat mezi více než 300 obchodních partnerů a zapojit se tak do velmi efektivní spolupráce, která vám ušetří nejen čas, ale i peníze.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Servis nejen pro finanční a pojišťovací poradce
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...