Profesionální srovnání havarijního pojištění

Havarijní pojištění často bývá jedním z druhů pojištění, na které platíme víc než je nezbytně nutné a přicházíme tak zbytečně o své těžce vydělané peníze. Pokud si chcete ověřit, zda i vy to Vaše havarijní pojištění zbytečně nepřeplácíte, můžete k tomu využít profesionální srovnání havarijního pojištění.

Analýza havarijního pojištění

Každá pojišťovna Vám nabízí havarijní pojištění za jinou cenu a za jiných podmínek. Snadno se tak může stát, že platíte zbytečně za něco, co vlastně nikdy nevyužijete nebo naopak jsou Vaše pojistné limity nedostatečné a stejně za ně přeplácíte. Analýza havarijního pojištění Vám pomůže zjistit, jestli jsou Vaše pojistné smlouvy správně nastavené a ve většině případů zjistíte také, že na havarijním pojištění můžete ušetřit nemalé peníze.

Úspory, které vám analýza havarijního pojištění může přinést, se pohybují v průměru mezi 15-35%, což při dnešních stále se zvyšujících cenách pojistného nejsou zanedbatelné částky. Navíc pak máte jistotu, že Vám havarijní pojištění zajistí dostatečné krytí v případě havárie.

Kde si nechat provést srovnání havarijního pojištění?

Srovnání havarijního pojištění by měl vždy provádět odborník v tomto oboru. Tím není myšleno, že zajdete do pojišťovny, kde Vás budou přesvědčovat, že právě ten jejich produkt je nejlepší. Nejrůznější porovnávače, kterých je na trhu dnes spousta Vám sice pomohou najít nejlevnější havarijní pojištění, srovnávač Vám ale nepomůže s nastavením správných pojistných limitů. Kam se tedy obrátit?

Řešením pro Vás mohou být webové stránky www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz, kde si můžete zajistit profesionální srovnání havarijního pojištění od zkušených finančních poradců, kteří jsou na našem trhu již více než 20 let. Ti Vám pomohou najít havarijní pojištění nejen za co nejlepší cenu, ale také Vám pomohou s výběrem nejvhodnějších pojistných limitů, které oceníte především, pokud Vám vnikne nějaká škoda.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Profesionální srovnání havarijního pojištění
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...