Praktický software pro správu a evidenci pojistných smluv

Finanční a pojišťovací poradce tráví velké množství svého pracovního času evidencí a kontrolou pojistných smluv svých klientů. Pokud pracujete v tomto oboru a evidence smluv včetně jejich následného porovnávání s nejnovějšími produkty na trhu Vám zabírá velké množství času, může i pro Vás být skvělým řešením online software pro správu smluv MIA.

Online evidence pojistných smluv přes software MIA

Online evidence pojistných smluv pomocí unikátního online software MIA, přináší více než 75% úspory času a celou řadu dalších výhod. Evidence smluv pomocí software MIA je velmi snadná a nabídne Vám intuitivní ovládání, se kterým se velmi rychle ztotožníte.

Software pro správu smluv MIA umožňuje navíc také podporu a plné přizpůsobení Vašemu obchodnímu systému. Velmi zajímavé jsou také velkoprovizní podmínky s bonusy, které můžete získat bez jakýchkoliv limitů plnění a pohodlně je sledovat online na stejných stránkách, na kterých probíhá evidence smluv všech vašich klientů.

Online evidence smluv šetří Váš čas i peníze

Již více než 300 obchodních partnerů využívajících online evidence smluv prostřednictvím software MIA se přesvědčilo o tom, jak snadné je ušetřit více než 75% času i nákladů. I vy se můžete jednoduše zařadit mezi ně, pokud zavítáte na webové stránky www.mia-system.cz nebo www.brokeroffice.cz. N těchto webových stránkách se nejen snadno zapojíte do využívání online evidence smluv pomocí systému MIA, ale také naleznete veškeré informace o tom, co všechno Vám tento unikátní online software kromě snadné evidence smluv, úspor času a nákladů může ještě přinést. Výhodou je také možnost vyzkoušet si online software MIA pomocí demoverze, kterou rovněž naleznete na výše uvedených webových stránkách.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Praktický software pro správu a evidenci pojistných smluv
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...