Pojištění odpovědnosti se Vám může hodit nejen na škody způsobené zaměstnavateli

O pojištění odpovědnosti slyšel pravděpodobně každý. Většinou se pak tento druh pojištění dává do spojitosti se škodami způsobenými zaměstnavateli. Pojištění odpovědnosti Vám však může přijít vhod, nejen pokud způsobíte svému zaměstnavateli nějaké škody, ale i v běžném životě při činnostech jako je třeba nakupování.

Pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnavateli

Celá řada zaměstnavatelů vyžaduje po svých zaměstnancích pojištění odpovědnosti. Chrání tak sebe a především své zaměstnance před finančními ztrátami v případě vzniklých škod na majetku, zboží atd. Škody, které zaměstnavateli vzniknou i kvůli na první pohled drobné chybě se mohou mnohdy vyšplhat i do milionů a v takové situaci pomoc od pojišťovny ocení jistě každý zaměstnanec.

pojištění odpovědnosti je možné sjednat také celou řadu připojištění, jejichž přehled včetně celé řady dalších užitečných informací o tomto pojištění naleznete například na webových stránkách www.pms.cz.

Pojištění odpovědnosti z občanského života

Pojištění odpovědnosti může být velmi užitečné nejen ve vztahu zaměstnance k zaměstnavateli, ale je Vám k dispozici také v podobě pojištění odpovědnosti z občanského života. Toto pojištění Vám pak může přijít velmi vhod, když nedopatřením způsobíte škodu při nákupu v samoobsluze, když Vaše dítě rozbije sousedovi okno, Váš pes někoho pokouše a celé řadě dalších situací, při kterých byste museli kvůli způsobené škodě sáhnout hluboko do kapsy a uhradit vzniklou škodu ze svého.

Co všechno Vám pojištění odpovědnosti z občanského života může přinést za výhody ve složitých situacích, se můžete dozvědět na webových stránkách www.pms.cz, kde si snadno také můžete prostřednictvím zkušeného finančního poradce sjednat pojištění odpovědnosti za výhodných podmínek.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pojištění odpovědnosti se Vám může hodit nejen na škody způsobené zaměstnavateli
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...