Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti patří mezi základní druhy pojištění majetku občanů. V tomto příspěvku se podíváme na to, co Vám může pojištění domácnosti přinést a kde si můžete pojištění domácnosti sjednat za výhodných podmínek.

Přínos pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti má velký význam v případě poškození či odcizení našeho majetku, což by nám mohlo způsobit vážné následky. Pojištění domácnosti nám v případě nenadálých situací, jako jsou živelné škody na majetku, odcizení, poškození majetku vandalismem apod. zajistí pomoc od pojišťovny, která nám vykryje celou řadu nákladů vzniklých v souvislosti s pojistnou událostí. Krytí a přínosů, které vám může pojištění domácnosti zajistit je celá řada a prohlédnout si je můžete například na webových stránkách www.pms.cz, kde naleznete také celou řadu dalších informací týkajících se nejen tohoto druhu pojištění.

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti zajišťuje pojistnou ochranu majitelům i uživatelům nemovitostí, kterou mohou využít pro rodinné domy, rozestavěné stavby, rekreační domy, bytové domy i bytové jednotky včetně souvisejících bazénů, skleníků, chodníků apod.

Jednotlivé pojišťovny se ve svých nabídkách odlišují v celé řadě věcí, ať již se jedná o pojištění majetku, domácnosti či celé nemovitosti. Tyto rozdíly mohou být např. ve výši limitů pojistných částek, rozsahem pojistných rizik, typy slev a mnoha dalších věcech, ve kterých není zrovna jednoduché se orientovat, natož si vybrat pro Vás to nejlepší pojištění.

Pokud si s výběrem nejvhodnějšího pojištění nemovitosti nebo domácnosti nejste jistí, obraťte se na někoho ze zkušených finančních poradců. To vám zajistí nejen dostatečné pojistné krytí, ale také nejlepší ceny pojistného. Využít k tomu můžete webové stránky www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz, na kterých najdete také celou řadu důležitých informací ohledně těchto pojištění.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pojištění domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...