Online evidence pojistných událostí

Makléři, pojišťovací poradci, finanční poradci a další z příbuzných oborů mohou ušetřit nemalé množství času i nákladů pokud využijí online evidence pojistných událostí. To jim kromě samotné a mnohem rychlejší evidence pojistných událostí přinese i celou řadu dalších výhod, na které se v následujících řádcích podíváme.

Elektronická evidence smluv přináší celou řadu výhod

Elektronická evidence smluv umožňující vám pohodlně sledovat a spravovat nejen všechny pojistné události je Vám k dispozici prostřednictvím unikátního online software MIA, který naleznete na webových stránkách www.mia-system.cz.

Tento unikátní software Vám skvěle poslouží nejen jako centrální evidence smluv, která Vám ušetří i více než 75% času stráveného administrací a mnoho nákladů, ale můžete jeho prostřednictvím také porovnávat jednotlivé produkty na našem trhu, automaticky sledovat profitabilitu, využít odbornou podporu z Vašeho oboru prostřednictvím Broker Pointu a mnoho dalších výhod.

Online evidence smluv MIA

Online evidence smluv, kterou můžete využívat prostřednictvím unikátního software MIA, se bez problémů přizpůsobí Vašemu aktuálnímu obchodnímu systému. Mohou jej tak použít jak jednotliví poradci, tak i celé firmy zaměřené na finanční či jiné příbuzné poradenství. Samozřejmostí je také podpora, kterou uplatníte nejen při práci s tímto software, ale také při rozvoji Vašeho podnikání a rozšiřování Vaší obchodní sítě.

Jak funguje evidence pojistných událostí online a jaké další funkce Vám software MIA může nabídnout, si můžete sami vyzkoušet prostřednictvím demo verze, která je vám k dispozici na webových stránkách www.mia-system.cz nebo www.brokeroffice.cz. Na těchto webových stránkách je pro Vás kromě demoverze programu připravena také celá řada informací, ohledně online evidence smluv prostřednictvím tohoto software a samozřejmě se zde můžete také rovnou zapojit do jeho využívání.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Online evidence pojistných událostí
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...