Kompletní poradenský servis pro finanční poradenství

Zabýváte se finančním poradenstvím nebo pracujete jako pojišťovací poradce, hypoteční poradce, bankovní poradce či jakýkoliv jiný makléř? Pak Vám může přijít vhod kompletní poradenský servis pro finanční poradenství, který Vám ušetří nejen spoustu času, ale také nákladů.

Poradenský servis Broker Office

Každý, pro koho je finanční poradenství a příbuzné obory každodenním chlebem, jistě ví, kolik času a nákladů ho stojí každodenní administrace a porovnávání jednotlivých produktů a smluv všech klientů. Řešením, které Vám přinese nemalé úspory času i nákladů může být právě poradenský servis Broker Office, který Vám přinese celou řadu výhod a lepší provizní podmínky.

Mezi hlavní výhody poradenského servisu Broker Office patří úspora Vašich nákladů, minimálně 75% usnadnění administrativy a času a k dispozici jsou Vám kromě ostatních výhod také nejzajímavější velkoprovizní podmínky s bonusy, unikátní online Top software MIA či propracovaný školící systém E-learning.

Kompletní servis i pro velké finanční poradenské firmy

Broker Office přináší celou řadu výhod nejen pro samostatné a nezávislé finanční poradce, pojišťovací poradce, hypoteční poradce, makléře apod. ale i pro velké finanční poradenské firmy, kterým je stejně jako jednotlivcům plně k dispozici centrum podpory Broker Point.

Veškeré smlouvy vašich klientů, stav provizí, porovnávání jednotlivých produktů na trhu a mnoho dalších věcí pak můžete provádět přímo přes online software MIA, který se přizpůsobí Vašemu obchodnímu systému. Více informací o tom, co vše Vám může kompletní servis Broker Office a jedinečný online software MIA můžete nalézt na webových stránkách www.brokeroffice.cz nebo www.mia-system.cz. Pokud se zapojíte do podpory Broker Office stejně jako to udělalo již více než 300 obchodních partnerů, získáte navíc online software MIA zdarma.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kompletní poradenský servis pro finanční poradenství
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...