Kde si zažádat o podpůrný program nová zelená úsporám

Při neustále stoupajících cenách energií občané pátrají, jak by se daly uspořit finanční prostředky a k tomu se chovat šetrně a hospodárně. Nasnadě je okamžitá záměna dodavatele plynu či elektřiny. Která dodávka pro vás bude nejúspornější, vám pomůže spočítat kalkulačka úspor, jež je k nalezení na webu IQenergy.cz. Až za několik let se můžou ukázat původně proinvestované částky. Internetový obchod s veškerým praktickým zbožím a odborné poradenství naleznete na zmíněných webových stránkách. Specializované poradenství zdarma dodáváme přes telefon, případně přes kontaktní formulář. Téma nová zelená úsporám je často zodpovídané.

Případní žadatelé o podpůrný program nová zelená úsporám si jednoduše vyhledají na webu soupis podmínek potřebných pro žádost. O dotaci lze požádat kdykoliv, se žadateli se bude jednat až do konce roku 2021. Podle prodeje emisních povolenek se budou dodávat nutné finance směrem k dotaci nová zelená úsporám. Dotační program nová zelená úsporám směřuje ke snižování energeticko-ekonomické náročnosti stávajících rodinných domů, podílí se na stavbách rodinných domů s nízkou energetickou náročností a na hospodárném využívání zdrojů energie, kam patří výměny tepelných zdrojů za zdroje šetrné k přírodě. Na IQenergy.cz si lze prohlédnout tabulku se seznamem vyměnitelných tepelných zdrojů.

Dávají se také státní dotace na výstavby fotovoltaických elektráren, přičemž žadatelé mohou na jeden rodinný dům dostat dotaci až 100 000 korun českých. Přeměna slunečního záření na elektřinu za využití polovodičových diod spojených do panelů, to je fotovoltaika. Hospodárná a efektivní metoda – fotovoltaika – si u široké veřejnosti získává na oblíbenosti stále více. A proto stavba fotovoltaické elektrárny přitáhne každému vlastní energetickou soběstačnost, navíc se zmenší celkové náklady domácnosti na elektřinu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde si zažádat o podpůrný program nová zelená úsporám
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR