Bezplatná analýza pojistných smluv

Stále větší počet jednotlivců, rodin, ale i firem přichází měsíčně o nemalé peníze jenom proto, že jejich pojistné smlouvy jsou zastaralé a platí tak zbytečně za produkty, které mohou mít mnohem levnější a s výhodnějšími podmínkami. Jestli patříte nebo nepatříte mezi ně, Vám umožní zjistit bezplatná analýza aktuálních pojistných smluv.

Podrobná analýza pojistek Vám přinese úspory

Není nic neobvyklého, že na jedné pojistné smlouvě můžete u Vaší současné pojišťovny ušetřit měsíčně i několik set korun. Vaše současná pojišťovna totiž s nejvyšší pravděpodobností během trvání Vaší aktuální pojistné smlouvy přišla s novějším, levnějším a výhodnějším produktem než je ten, který jste s ní dříve uzavřeli. Jen se Vám o tom tak trochu zapomněla zmínit a nechává Vás dál zbytečně platit za něco, co můžete mít dnes mnohem levněji a za lepších podmínek.

Takových smluv může mít i jednotlivec hned několik a přichází pak, každý měsíc o nemalé peníze. Odhalení těchto zbytečných výdajů je přitom velmi jednoduché a stačí Vám k tomu jen podrobná analýza pojistek.

Analýza pojistných smluv Vám pomůže odhalit nejen výše popsané ztráty, ale její součástí je také analýza pojistného trhu, která Vám ukáže, které pojištění je nejlevnější a přinese Vám oproti Vaší současné pojistce více výhod.

Bezplatná analýza pojistek

Zaujali Vás výhody a úspory, které Vám může přinést analýza pojistek? Pak Vás jistě potěší i to, že ji můžete získat zcela bezplatně a nezávazně. Stačí Vám k tomu pouze zavítat na webové stránky www.pms.cz nebo www.auditor-pojisteni.cz, vyplnit jednoduchý formulář a domluvit si schůzku s profesionálním finančním poradcem, který pro Vás provede analýzu Vašich současných pojistných smluv a ukáže Vám, jak může Vám nebo Vaší firmě analýza smluv ušetřit nemalé peníze.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Bezplatná analýza pojistných smluv
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...