Vždyť už vlastně není potřeba jezdit za lázeňskými koupelemi, postačuje pravidelně užívat léčivé produkty jako sůl z mrtvého moře a nahřívací polštářek z obchodu Velba.cz

V zemích, kde není moře, je složitější zachovat své dýchací ústrojí, kůži a pohybové ústrojí ve stejném stavu, jako mají obyvatelé zemí u moře. Zřídkakomu se podaří užívat si několikrát ročně blahodárných a léčebných lázeňských procedur. Velba.cz přináší snadno dostupné řešení pro každého jednotlivce i velké lázeňské domy, a to přírodní produkty s minerály a z bylin.

Blahodárná sůl z mrtvého moře s mnohostranným využitím

Životadárná přírodní sůl z mrtvého moře s nadpřirozenými schopnostmi má blahodárné účinky na každý organismus. Díky přirozenému vypařování mořské vody a následné krystalizaci obsažené soli se dostává uzdravující sůl z mrtvého moře. Zahrnuté uzdravující minerální soli se nejdříve prosuší, nechtěný mix bahna a písku se nakonec vytřídí. Jedinečná sůl z mrtvého moře by měla být sypkého skupenství a bílé barvy, následné použití bývá v kosmetice, lázeňství i lékařství.

Efektivní nahřívací polštářek pro duševní pohodu a proti fyzickým potížím

Blahodárný nahřívací polštářek, neboli bylinný termofor, s povzbuzujícím zeleným čajem, vonnou levandulí, či jemně aromatickou mátou, s citronovou trávou, litseou cubebou, citrusy a dětský nahřívací polštářek Bambino uleví konkrétním bolavým místům, nepříjemným bolestem svalů, kloubů, beder či páteře, uspokojí roztržité myšlení, zklidní bolestivé tělo i neklidnou duši. Vynikající nahřívací polštářek se přesně podle návodu nejprve nahřeje v mikrovlnce, poté se přiloží na bolestivé místo, pro kterou je nahřívací polštářek vyroben. Souběžně do ovzduší začnou pronikat obsažené voňavé bylinné silice, a tím příjemně ovlivňují rovněž ostatní smyslové orgány. Blahodárný, uzdravující nahřívací polštářek si jistojistě nalezne nepřekonatelnou pozici jak v domácím prostředí, tak například v lázních a relaxačním centru.

Přírodní, jednorázový rašelinový obklad znamená mnohem víc než prostá bahenní koupel

Blahodárnou tepelnou léčbu, při které dojde k povolení nepříjemné svalové tenze, detoxikaci orgánů a uvolnění celého organismu, spolehlivě zajistí jednorázový rašelinový obklad. Léčebný jednorázový rašelinový obklad zahrnuje potřebné huminové a fulvo kyseliny, které se uvolňují působením tepla, a snižují tak bolení kloubů a svalů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vždyť už vlastně není potřeba jezdit za lázeňskými koupelemi, postačuje pravidelně užívat léčivé produkty jako sůl z mrtvého moře a nahřívací polštářek z obchodu Velba.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR