Valentýnské originální dárky

Valentýn, svátek všech zamilovaných. Vychází na 14. února. Tento svátek uznávají spíše mladší generace. Některým se totiž nelíbí, že jde o americký zvyk a jiní zase říkají, proč slavit zamilovanost jen jednou ročně, když jsou vlastně zamilovaní pořád. Nicméně si myslíme, že prožít tento den jinak než všechny ostatní dny v roce, či udělat partnerovi nebo partnerce radost nějakou malou milou pozorností není špatný nápad.

Máme pro Vás tip na celý valentýnský den. Užívejte si svoji zamilovanost plnými doušky a nenechte si ji nikým zkazit. Co takhle si ráno pohovět v pelíšku o něco déle, třeba Vám miláček udělá snídani přímo do postele. Za odměnu mu můžete udělat slavnostní oběd, poté procházka v krásně zasněženém zimním parku a chcete si pánové opravdu u své milé šplhnout? Pozvěte ji na romantickou večeři ve dvou i se svíčkami. A ptáte se na závěr dne?? Konečně přichází na řadu naše tipy na originální dárky k Valentýnu. Prvním je magické fondue. Čokoládové fondue můžete použít kdekoliv a kdykoliv budete mít chuť na něco dobrého. Vytáhněte čokoládu ze skříně, zásobujte se oblíbeným ovocem nebo třeba sušenkami a pojďte mlsat. Keramicka mistička je ve tvaru srce, naladíte tak romantickou atmosféru. A na opravdový závěr pomyslná třešnička na dortu – čokoláda na tělo. Zpestřete si svůj už i tak romantický den ještě romantičtější nocí. Zkuste si naši barvu chutnající po čokoládě. Jako bonus od nás dostanete štěteček a můžete vytvářet obrázky přímo na tělo a poté si na nich „pochutnat“. Fantazii se meze nekladou a třeba v sobě objevíte skrytý talent nebo se prostě jen procvičíte v malířském umění. Pokud Vám tyto dva tipy nestačili, tak další spoustu naleznete na našich stránkách.

Udělejte si krásný Valentýn s našimi valentýnskými dárky. Ostatně, jsou to přeci dárky s radostí, což vypovídá samo o sobě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Valentýnské originální dárky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky